مقالات مرتبط با آشنایی با اصول مدیریت و برنامه ریزی

تکنیک پیشرفته مطالعه به روش دانشگاه کمبریج

سالها است که یه مطالعه و یا همراهی با مطالعه کنندگان و کتابخوان‌های حرفه ای اشتهار دارم. اما مطالعه مقاله ای جدید با عنوان مطالعه به روش اساتید دانشگاه کمبریج ما را واداشت که این مقاله را برای شما .

طرح تکریم ارباب رجوع

آشنايي با طرح تكريم ارباب رجوع مصوب ۲۵/۱/۱۳۸۱ يكي از هدفهاي اصلي شرکت برف منطقه ای ، جلب رضايت مشترکین و مشتریان و ارباب رجوع و خدمت گيرندگان از طريق ارائه خدمات با كيفيت مطلوب خدمات و…. است. در .
کلیات تشریفات مدیریتی

کلیات تشریفات مدیریتی

کلیات تشریفات مدیریتی   بعنوان یک مشاور که بیش از دو دهه است در این راه به فعالیت مشغول هستم به شدت معتقدم نقش تشریفات و رعایت تشریفات در زندگی و کسب و کار بسیار حیاتی و هم است .
مدیریت کوکائینی

مدیریت کوکائینی

مدیریت کوکائینی:   در بحث مدیریت نقش مدیران به عنوان رهبر و کنترل کننده از اهمیت قابل ملاحظه ای برخوردار است. جهت دستیابی به سازمانی موفق و کارآمد که در آن کارکنان خلاق به عنوان کلیدی ترین و مهمترین .
مدیریت پیشرفته تعارض

مدیریت پیشرفته تعارض

مدیریت پیشرفته تعارض   من یک مدرس و مشاور کسب و کار هستم و بیش از دو دهه است که تمام تلاش و کوشش خود را  روی مطالعه مدلهای مختلف کسب و کار و استقرار این مدلها برروی کسب .
مدیریت تعارض ومذاکرات تجاری

مدیریت تعارض و مذاکرات تجاری

مدیریت تعارض و مذاکرات تجاری   در ابتدا بهتر است ببینیم که تعارض در فرهنگ فارسی معین چگونه تعریف شده است؟ (تَ رُ) (مص ل .) متعرض یکدیگر شدن، ناسازگاری کردن. تعارض در حال سر تفکر .
مدیریت نفس در موفقیت فردی

مدیریت نفس در موفقیت فردی

مدیریت نفس در موفقیت فردی   بنام خداوند بخشنده و مهربان در این مقاله هوا و هس از دیدگاه های مختلف بحث خواهیم نمود و از کتب شهید مرتضی مطهری بهره خواهیم گرفت ولی در ابتدا اشاره کوتاهی داشته .
حاشیه ایی بر مدیر یک دقیقه ای

حاشیه ایی بر مدیر یک دقیقه ای

حاشیه ایی بر مدیر یک دقیقه ای کنث بلانچارد و اسپنسر جانسون در کتاب معروف و تأثیرگذار «مدیر یک دقیقه ای» می نویسند: مدیریت یک دقیقه ای از سه محور اصلی و اساسی تشکیل شده است: تنظیم اهداف یک .
مدیریت

مدیریت

مدیریت   مدیریت چیست؟ رهبری چیست؟ مدیریت و رهبری مدیر کیست؟ وظائف یک مدیر کدام است؟ اخلاق حرفه ای مدیر چیست؟ تعاریف متعددی تاکنون برای مدیریت ارائه شده اما یکی از جامع ترین این تعاریف در ذیل آمده است مدیریت .
چالشهای مدیریت منابع انسانی

چالشهای مدیریت منابع انسانی

چالشهای مدیریت منابع انسانی مقدمه :نقش مدیر منابع انسانی با تغییر در محیط رقابتی بازار در حال تکامل است و درک اینکه مدیریت منابع انسانی بایستی نقشی استراتژیک تر در موفقیت سازمان بازی کند. سازمانهایی که تأکیدشان بر جذب .
X