مقالات مرتبط با body language و انواع ارتباطات غیر کلامی

مدرس زبان بدن

مدرس زبان بدن باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ آموزش علوم و فنون ارتباطات غیرکلامی و زبان بدن هم مانند هر آموزشی در کشور ما توسط سه سطح از اساتید برگزار می گردد. شاید باید قبل از هر مقدمه .

زبان بدن انگشت در دهان

زبان بدن انگشت در دهان گذاشتن چیست؟ حتما می دانید زبان بدن به تفاسیر کلی و جزئی بدن با رویکرد جنس٬ سن٬ وزن و موقعیت جغرافیایی اطلاق می گردد. درباره زبان بدن انگشت یا انگشتان در کنار و یا .

حقیقت زبان بدن

تصورات غلط درباره ی زبان بدن من یک محقق و مفسر زبان بدن هستم و امروز می خواهم با شما از دروغ های پیرامون زبان بدن سخن بگویم. حتما مطالب٬ فیلمها و سریال هایی پیرامون زبان بدن شنیده و .
رازهای زبان بدن

رازهای زبان بدن

مهمترین رازهای زبان بدن کلیه ژست ها، حالت ها، رفتارهای حرکتی کلی و جزئی، و حتی ژست و فیگور سخن گفتن بدون کلام و صدا را ارتباطات غیرکلامی یا زبان تن یا body_language گویند. براساس نتايج آخرین تحقیقات به .
خطاهای زبان بدن

خطاهای زبان بدن

خطاهای رایج در زبان بدن حتما می دانید زبان بدن همان زبان بی زبانی است و امروز آموزش همین زبان بی زبانی از محبوبیت خاصی در جامعه ایرانی برخوردار شده است. متاسفانه با شایع شدن آموزش این علم از .
رنگ های کراوات

رنگ های اصلی و مناسب برای کراوات

چه رنگ هایی برای کراوات مناسب هستند؟ کراوات به انواع پارچه اطلاق می شود که به صورت طولی و با عرض های متفاوت در زیر کت و شلوار و روی پیراهن بسته می شود. به روایتی مبدع کراوات ایرانیان .
زبان بدن ناخن ها

زبان بدن ناخن

انواع مدل و زبان بدن ناخن ها چطور بهترین مدل ناخن را انتخاب کنیم؟ شاید همیشه توجه شما به سمت خانم هایی جلب شده که ناخن های بلندی دارند، مخصوصا با لاک قرمز براق و یا نگین های زیبا .
زبان بدن خنده

زبان بدن لبخند

معنای لبخند چیست؟ ما در زبان بدن لبخند زیادی به واژه ای بنام تبسم، گشاده رویی، خنده، لبخند و….. برخورد می کنیم. دایره این واژه ها و اساس دروغ و حقیقت خنده تا کجاست؟ تاثیر خنده، لبخند و تبسم .
ترس

ترس، اضطراب و هیجان

ترس ترس را به عنوان یکی از مهمترین مشکلات جامعه بشری معرفی کرده اند. مسأله مهم و نگران کننده که بسیاری از والدین و مربیان در رابطه با خود و فرزندانشان با آن مواجهند و بسیاری از نابسامانی های .

خانم وکیل حرفه ای چه ظاهری دارد؟ (قسمت چهارم)

پوشش خانم های وکیل دادگستری این مقاله در ادامه مطلب خانم وکیل حرفه ای چه ظاهری دارد قسمت سوم نگارش شده است: در قسمتهای قبل به راه هایی برای جذب و اقناع موکل و قضات و … پرداخته شد. در .

خانم وکیل حرفه ای چه ظاهری دارد؟ (قسمت سوم)

پوشش خانم های وکیل دادگستری این مقاله در ادامه مطلب خانم وکیل حرفه ای چه ظاهری دارد(قسمت دوم) نگارش شده است: به عنوان یک مدرس حرفه ای فنون پیشرفته دفاع، در مقاله قبل مطالبی خدمتتان ارائه کردم. در این مقاله .

خانم وکیل حرفه ای چه ظاهری دارد؟ (قسمت دوم)

پوشش خانم های وکیل دادگستری این مقاله در ادامه مطلب خانم وکیل حرفه ای چه ظاهری دارد(قسمت اول) نگارش شده است: ۴– لباس های بدن نمای بسیار تنگ و یا رنگ های روشن و زننده ضمن اینکه در دراز مدت .

خانم وکیل حرفه ای چه ظاهری دارد؟ (قسمت اول)

پوشش خانم های وکیل دادگستری از سلسله درسهای فن دفاع حرفه ای برای وکلای دادگستری راه های تخصصی جذب موکل؟ بهترین ظاهر یک وکیل حرفه ای؟ یک خانم وکیل حرفه ای چه ظاهری دارد؟ برترین رفتارهای یک خانم وکیل .
جدیدترین راز موفقیت با زبان بدن

جدیدترین راز موفقیت با زبان بدن

رازهای موفقیت با زبان تن در ابتدای هفته و واپسین روزهای ۲۰۱۶ فرصت را بسیار مناسب دیدم برای نگارش رازهای موفقیت با زبان تن، آری شاید بهترین زمان امروز باشد. به عنوان یک مدرس و مشاور که بیش از .
زبان بدن و تماس فیزیکی

زبان‌بدن و تماس فیزیکی

تماس فیزیکی با خانم ها و زبان تن آنها زبان تن چیست؟ اما زبان تن واقعاً چی هست و چی نیست. تن بدن همان زبان بی زبانی است زبان تن به کلیه ژستها و حالتها و رفتارها و حرکات .
زبان بدن پاها

زبان بدن پاها

زبان بی کلامی پاها و حالت های آن شاید در نگاه اول شما یک رفتار را ببینید و  از آن بر داشتی بکنید مطابق عادتها و یا رویه های موجود اما همیشه یادتان باشد که … هیچ چیز، هیچکس، .

زبان بدن شخص تدافعی

زبان تن تدافعی اگر انگشتان دست ها به بازو گره خورده باشد، اين حالت زبان تن نشان دهنده حالت تدافعى در برابر حمله ی غير منتظره و يا بى ميلى براى تغيير چهرة شخص است. اگر انگشت ها مشت .

زبان بدن فرد خوددار

شخصیت شناسی و بادی لنگوئج انسان خوددار اگر شخصى دست هايش را پشت كمر خود قفل كند، این زبان تن او نشان مى دهد كه وى خود را به شدت كنترل كرده است. در اين حالت او سعى دارد .

زبان بدن گاز گرفتن لب

آموزش بادی لنگوئج گاز گرفتن لب گاز گرفتن لب نشانه تنش است. يكى از بارز ترين پيام هاى گاز گرفتن لب، استرس و تنش است، البته اين حركت مى تواند نشانه تمركز بالا نيز باشد، اما به احتمال زياد .

کتاب زبان بدن

خرید کتاب زبان‌بدن دکتر مازیار میر کتاب زبان چیست زبان بدن چیست کتاب زبان بدن مفید کدام است کتب زبان بدن را به ما معرفی کنید و…. همانگونه که می دانید زبان‌بدن همان زبان بی زبانی است. به کلیه .

تشخیص تخصصی دروغ در یک نگاه با زبان بدن فرد دروغگو

تشخیص تخصصی دروغ در یک نگاه بعنوان یک مشاور هر روز و روزی نیست یک تبلیغ از دروغگو یان و افراد شیاد و کلاهبردار را برای من ارسال نکنند و استعلام کنند. این مقاله از این رو نگارش یافته .

آموزش زبان بدن و اصول حرفه ای فن بیان برای وکلای دادگستری

زبان بدن وکلا زبان تن زبان بدن و یا بصورت کلی تر ارتباطات غیرکلامی به کلیه اداها ژست‌های و حالتها و مدل راه رفتن و نشستن هایافراد اطلاق می گردد که ما به آن زبان بدن یا زبان تن .

زبان بدن دهان : شخصیت شناسی دهان و خنده

نقش دهان در بادی لنگوئج دهان با بسيارى از پيام هايى كه زبان تن منتقل مى كند در ارتباط است و نه تنها عمل كردش هنگام صحبت كردن تعجب آور است، بلكه از ديد بسيارى از روان شناسان با .

زبان بدن افراد دروغ گو برای تشخیص دروغ در یک دقیقه

تشخیص دروغ در یک دقیقه معمولا شک داریم که فرد مقابل راست می گوید واقعی است یا خیر. در این خصوص بسیار مورد فشار هستیم و دچار مشکل و آسیب میشویم. اگر علاقه مند هستید دروغ و دروغگو را .

زبان بدن فروشنده حرفه ای

چطور با کمک بادی لنگوئج بهتر و سریعتر بفروشیم امروز از دریچه زبان تن می خواهیم یکی از مهمترین کارهای نسل بشر را باهم مرور کنیم. همانطور که می دانید زبان تنهمان زبان بی زبانی است. و برای اینکه .

آموزش زبان تن در مصاحبه کاری

بادی لنگوئج در مصاحبه کاری زمان مصاحبه است و قلب تان چنان مى تپد كه مى خواهد از سينه بيرون بزند، دانه هاى عرق روى پيشانى تان نشسته و افكارتان مغشوش است. اما، اين تنها مصاحبه اى كارى است .

زبان بی کلامی موی سر

زبان تن و حرکت آینه ای تكنيك حركات آينه اى، يكى از راه هاى نفوذ در دل ها است. به كمك اين روش با سرعتى غير قابل باور مى توانيد در دل ديگران نفوذ كنيد، ديگران را با خود .

شخصیت شناسی از روی لب

زبان بدن لب کلفت آدم شهوانی، طماع، و بدچشم و از زمره مردمانی است که نمی تواند خوشبختی کسی را ببیند. لب باریک آدمی محجوب، مهربان، ثروتمند و پراولاد و روی هم رفته خوشبخت اما شکم پرست است. لب .

زبان بی کلامی در زندگی روزمره

چگونه زبان تن را به زندگى روزمره خود بياوريم؟ اگر مى خواهيد به بهترين وجه، بادی لنگوئج خود را تنظيم كنيد و خود را دقيقاً آن گونه نشان دهيد كه مى خواهيد، اول بايد به تمام لحظه هاى خود .

شخصیت شناسی از روی امضا

پی بردن به شخصیت افراد از روی امضایشان زبان بی کلامی امضای انسانهای مرموز اگر هنگام امضا كردن، خودكار را آرام حركت مى دهد و مراقب است كه به بهترين شكل امضا كند، احتمالا شخصيتش با آنچه بروز مى .

ارزش دانستن زبان تن

دانستن زبان تن و تاثیر آن در زنگی روزمره مى خواهيد در خريدهاى بزرگتان موفق باشيد؟ همه ما دوست داريم وقتى به خريد مى رويم تا جاى ممكن تخفيف بگيريم و در نهايت با قيمتى خوب خريد كنيم، به .

شخصیت شناسی و زبان بی کلامی از طریق لبخند زدن

شخصیت شناسی از طریق لبخند اگر بدانيد كوچك ترين حركتى در ناحية دهانتان اعم از لبخند زدن و جويدن لب ها پيامى براى ديگران دارد، چه كار مى كنيد؟ زبان بی کلامی لبخند زدن اگر مى خواهيد با آدم .

روانشناسی از طریق مدل ابرو

زبان بدن ابرو در اين جا به چند شكل از ابرو ها و رابطه آن ها با شخصيت افراد اشاره مى شود: ابروهاى نرم و كم پشت، نشانه ناپختگى و بى تجربگى است. ابروهاى پرپشت، نشانه تحرك زياد و .

روانشناسی و زبان بی کلامی دست ها

روان شناسى دست ها روان شناسى دست ها  انسان بالى براى پرواز ندارد، خداوند به جاى بال به او دستانى داده است كه مى تواند در نم نم باران، رقص باد، جنگ با آب در درياى پرتلاطم به پروازشان .

زبان تن در فرهنگ های مختلف

تفاوت زبان تن در فرهنگ های مختلف زبان بی کلامی در بين فرهنگ ها و كشورهاى مختلف به جز اختلافات مختصرى كه در ادامه مطلب آمده است، معناى مشترك و يكسانى دارد. يكى از تفاوت هاى بادی لنگوئج، در .

حركات زبان تن فردى كه در حال دروغ گويى است

حرکات بدن افراد دروغگو مستقيم در چشمان شما نگاه نمى كند و نگاهش را از شما مى دزدد! بيش تر به سمت پايين نگاه مى كند و چشمانش را به زمين مى دوزد! دست يا پاى خود را بى .

حرکت زبان تن افراد راستگو که درحال بیان حقیقت است

حرکت بدن افراد راستگو دست ها با فاصله از بدن قرار دارند و به اصطلاح، شخص داراى گاردى باز است. كف دست ها رو به بالاست! (اگر دقت كرده باشيد، زمانى كه مى خواهيم روراست بودن خود را به .

مدل ایستادن در زبان بدن

مدل ايستادن و حرکات های بدن در زبان بدن چه چيزهايى را نشان مى دهد؟ مدل ايستادن فرد مى تواند نشانه اى از نفوذ، قدرت يا سلطه پذيرى او باشد. وقتى فردى هنگام ايستادن كمى خميده قامت است، مى .

دست دادن در زبان بدن

 دست دادن در زبان بدن بايد بدانيد معنى دست دادن خيلى فر اتر از گفتن سلام، از ديدن شما خوشبختم و… است. مهم ترين بخش در دست دادن، تماس كف دست شما با دست طرف مقابل است و مى .

نگرش های بین فردی در تفسیر زبان بدن

نگرش های بین افراد در زبان بدن را بشناسیم در تعاملات بين فردى حالت بدن مى تواند ما را به نگرش فرد نسبت به اطرافيان يا فرد مخاطب رهنمون سازد. حيوانات با قيافه گرفتن، عدم ترس خود را براى .

ارتباط کلامی و غیر کلامی

مهارت های ارتباط کلامی و غیر کلامی ارتباطات را مى توان فرايند انتقال يا مبادلة اطلاعات، بين موجودات زندة دنيا تفسير كرد. ارتباط از نيازهاى اساسى و مهم وجود انسان ها است. تجربه نشان داده، زمانى كه انسان ها .

آموزش زبان بدن

آموزش زبان بدن و زبان تن بعنوان یک محقق در زمینه آموزش زبان بدن یک تعریفی دارم برای زبان تن و آن این است که زبان تن به کلیه رفتارهای پرتکرار اطلاق می‌گردد مانند ژست‌ها اداها حالتها و تکنیکها .

آموزش زبان بدن در فرهنگ ملت های مختلف

آموزش زبان بدن در ملل مختلف با آداب و رسوم مختلف فرهنگ نقش بسزايى در زبان بدن ايفا مى كند و اين مهم را هرگز نبايد از نظر دور داشت. در برخورد با افرادى كه در مناطق جغرافيايى متفاوتى .

زبان تن چیست ؟

مقدمه ای بر body language هنگامى كه با كسى هم صحبت مى شويد كه سرش را پايين انداخته و بالا را نگاه مى كند، يا كسى را مى بينيد كه ناخن هايش را مى جود، روى پاى چپ ايستاده .
نقد مقاله زبان بدن فوربس

نقد مقاله زبان بدن فوربس

نقدی بر مقاله زبان بدن فوربس   به تازگی جدیدترین مقاله زبان تنی خواندم در مجله فوربس با عنوان هفت ترفند برای حرفه‌ای ها در خواندن زبان تن در این مقاله که با عنوان زیر در فوربس منتشر شده .
X