مقالات تحلیلی زبان تن اشخاص مشهور

زبان بدن حسن ریوندی

تحلیلی بر زبان بدن استاد حسن ریوندی یکی از شگفتی سازهای این روزها استاد حسن ریوندی است. ریوندی سبک نوینی در استند آپ کمدی ایران ایجاد نموده است. او یک مقلد صدا٬ یک معلم يک هنرمند یک طراح و .

زبان بدن جول اوستین

تحلیلی بر زبان بدن جول اوستین زبان بدن همان زبان بی زبانی است و در تعریف کاملتر زبان بدن را همان ژست ها مدل ها حرکت ها و رفتارها و حتی مدل سخن گفتن بدون صدا ارزیابی می کنند .
عادل فردوسی پور

زبان بدن عادل فردوسی پور

زبان تن عادل فردوسی پور، چهره محبوب برنامه ۹۰ حتما می دانید body language یا همان زبان تن چیست؟ همان زبان بی زبانی است و امروز می خواهم برایتان از زبان بی زبانی عادل بگویم. راستی چرا این آقا .
پسر خاشقچی

زبان تن پسر خاشقچی

مطالبی پیرامون زبان تن پسر خاشقچی پیرامون علم زبان تن و زبان بی کلامی حرف و حدیث زیاد است، اما حتما می دانید که آن را زبان بی زبانی تفسیر می کنند. این مطلب را از سایت ویکی پدیا .
خاشقچی و محمدبن سلمان

زبان تن محمد بن سلمان

زبان تن محمد بن سلمان در نشست داووس دیروز فیلمی از محمد بن سلمان دیدم که در نشست داووس سخنرانی ایراد نمود که در آن تلویحا به قتل روزنامه نگار ناراضی عربستان، یعنی خاشقچی پرداخت. هرچند هنوز در مورد .
سخنرانی ترامپ در سازمان ملل

زبان بدن ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل

زبان‌بدن امروز میخواهیم پیرامون زبان‌بدن، همان علمی که در مورد زبان بی زبانی یا body language مشهور است با شما سخن بگوییم. دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده امروز سه شنبه در سازمان ملل متحد سخنرانی عجیب و بسیار .
زبان بدن علی اوجی

زبان تن علی اوجی

زندگینامه و زبان تن علی اوجی اوجی متولد ۱۷ اسفند ماه ۱۳۶۰ در تهران، بازیگر و تهیه کننده موسیقی است. زندگی او در یک خانواده با پدری هنرمندی شکل گرفت، پدرش حسن اوجى خطاط و هنرمند ایرانى است، شغل .

زبان بدن منفورترین زن ایران

زبان تن مرمیم رجوی منفورترین زن ایران مریم قجر عضدانلو معروف به مریم رجوی متولد ۱۳۳۲ تهران شد. او پس از دوران تحصیل دبستان و دبیرستان وارد دانشگاه صنعتی شریف شد و دانشجوی رشته مهندسی متالورژی بود اما هیچ .

زبان بدن ابوقداره

زبان تن ابوقداره   این مقاله به افتخار دوست بسیار  ارزشمند و خوبم جناب آقای ابوقداره عزیز تهیه و تنظیم شده است.   ایا می دانید زبان تن چیست؟ اما زبان تن یا همان زبان بی زبانی که به اشارات .
ابوالحسن نجفی کیست

ابوالحسن نجفی کیست؟

ابوالحسن نجفی   ابوالحسن نجفی طی حدود نیم قرن فعالیت حرفه‌ای خود در چندین زمینه تلاش کرد و آثار ارزشمندی از جمله “غلط ننویسیم”، ترجمه “شازده کوچولو” و “خانواده تیبو”، و “فرهنگ فارسی عامیانه” بر جای گذاشت. علاوه بر .
زبان بدن چارلز چاپلین

زبان بدن چارلز چاپلین

زبان بدن چارلز چاپلین چارلی چاپلین سلطان زبان بدن جهان در این مقاله به زبان بدن چارلی چاپلین خواهم پرداخت اما زندگینامه چاپلین را مرور کنیم: سر چارلز اسپنسر چاپلین (Sir Charles Spencer “Charlie” Chaplin) در ۱۶ آوریل سال .
زبان بدن حسن عباسی

زبان بدن حسن عباسی

زبان بدن حسن عباسی حسن عباسی  حسن عبّاسی متولد ۱۳۴۵ شهرستان ازنای ایران تحلیل‌گر علوم استراتژیک  و ریاست مرکز بررسی‌های دکترینال اندیشکده یقین است. عباسی زبان تن نسبتاً خوب و تأثیرگذاری دارد اما باید توجه داشت عدم استفاده از زبان تن باعث کاهش مقبولیت ایشان و .
زبان بدن میثم طاهری

زبان بدن میثم طاهری

مطالبی از زبان بدن میثم طاهری   میثم طاهری اولین راننده ایرانی رقابت‌های “نسکار یورو” خواهد بود که فصل جدید این مسابقات را دراسپانیا با اتومبیل فورد موستانگ شروع می‌کند… این خبر از BBC مرا بسیار سر شوق آورد .
زبان بدن پائلومالدینی

زبان بدن پائولومالدینی

پائولو مالدینی کیست؟ پائلو مالدینی یکی از برجسته ترین مدافعان سالهای نه چندان دور فوتبال ایتالیا چندی است که سکوت رسانه ای کاملاً آشکاری را اختیار کرده است. از همان موقع که وی به زعم خیلی ها کفش هایش .
زبان بدن هلموت کهل

زبان بدن هلموت کهل

مطالبی از زبان بدن هلموت کهل هلموت کهل صدراعظم سابق آلمان و ملقب به پدر اتحاد آلمان در سن ۸۷ سالگی دار فانی را وداع گفت مردی با قدی بلند و وزنی ۱۳۵ کیلویی که دارای یک زبان تن .
زبان بدن نازنین دانشور

زبان بدن نازنین دانشور

زبان بدن نازنین دانشور به عنوان یک مشاور انتخاباتی بهترین مدل برای سیاستمداران و یا کارافرینان برای آموزش و ارتقای سطح کمی و کیفی در فراگیری زبان تن و یا زبان رفتار را همین تحلیل های کوتاه می دانم .
زبان بدن بازیگر

زبان بدن بازیگر

زبان بدن یک بازیگر امروز در فرودگاه در حال دیدن سریال روزی روزگاری از شبکه تماشا بودم و بازی ماهرانه و خوب و درخشان زنده یاد خسرو شکیبایی مرا بسیار بسیار تحت تأثیر قرار داد. خسرو شکیبایی هنرپیشه برتر .

زبان بدن مناظره ساکت علی کریمی

زبان بدن علی کریمی و ساکت در مناظره برنامه ۹۰ عادل فردوسی پور تقابل تمام فدراسیون با عشق فوتبال دوشنبه برای اولین بار با حرارت هرچه تمامتر پای برنامه ۹۰ نشستم تا برنامه یک کهنه کار فدراسیون فوتبال و .
X