خلاصه کتاب با موضوعات زبان تن، اصول مذاکره و کار تیمی

تکنیکهای مدیریت همایش و سمینارها

چطور همایش حرفه ای برگزار کنیم؟ سال ها است در ایران و در کل جهان برگزاری همایش ها و نشست های علمی و آموزشی به امری و عادی و متداول بدل گشته است . اما متاسفانه بسیاری در این مسیر دچار .

چگونگی برگزاری همایش، سمینار و کنفرانس

چگونه می خواهید یک همایش، سمینار، کنفرانس و یا کلاس آموزشی برگزار کنید؟ نگارش یک خبر رسمی در مورد آن و سپس رساندن آن به دست رسانه ها از الزامات اطلاع رسانی رویدادتان است که می تواند بازتاب های .

زبان بدن دکتر علی رضایی

حتما می دانید زبان بدن body language  یا تن گفتار به کلیه ژست ها وحالت های بدن حتی راه رفتن ونگاه کردن و مخصوصاً مدل سخن گفتن بدون کلام اطلاق می گردد. اما دیروز اتفاقی پای درس علی رضائی .

عشق ابدی، عشق ماندگار

پیرامون عشق و عاشقی تا دلتان بخواهد در اینترنت چرندیات وجود دارد. از چطور عاشق کنیم عاشق شویم و عاشق بمانیم و… اما در این مقاله کوتاه می خواهم به عشق درست و حسابی و مخصوصاً عشق بدور از .

ترفندها و نیرنگهای مذاکره

این مقاله با نگاهی به خاطرات افسران CIA و بر اساس سه دهه مذاکره با فعالان اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و در لایه های مختلف تهیه و تنظیم شده است. ذکر این نکته را واجب می دانم که .

مذاکره به روش افسران CIA

حتما بارها و بارها با واژه مذاکره یا Negotiation برخورد کرده اید . مذاکره را معمولا گفتگویی میان دو یا چند فرد یا گروه است که با هدف دستیابی به یک درک مشترک، رفع نقاط اختلاف، یا رسیدن به منفعتی در .

مدیر خودشیفته

حتما تا بحال افراد خود شیفته زیادی را از نزدیک دیده یا حتی با آنها کار کرده اید. شاید هم بعنوان یک کارآفرین یا فعال اقتصادی و یا مدیر، رفتارهای انجام داده ایم که متعلق به آدمهای خود شیفته .

اصول سرپرستی

دانلود فایل PDF اصول سرپرستی در این سلسله مقالات به مقدمه نسبتا بلندی پیرامون اصول سرپرستی پرداخته شد و در ادامه می پردازیم به نقش های گوناگون و متفاوت سرپرستی از لحاظ تاریخی نظرات مختلفی درباره ی نقش موثر وی .
خلاصه کتاب قدرت مثبت اندیشی

خلاصه کتاب قدرت مثبت اندیشی

خلاصه کتاب قدرت مثبت اندیشی نوشته ی نورمن وینسنت پیل در این کتاب نگاه خوشبینانه ای به دنیا شده و طوری نوشته شده که انگار هیچ بدی وجود ندارد و یک لبخند خوشحال می تواند همه مشکلات را از .
خلاصه کتاب قدرت فکر

خلاصه کتاب قدرت فکر

خلاصه کتاب قدرت فکر نوشته ی ژوزف مورفی به جرئت می توان گفت این کتاب یک میانبر برای رسیدن به اهداف و موفقیت است. این کتاب بر اساس سالها تجربیات ارزشمند نویسنده و پژوهش های تیم او نوشته شده .

عبور از بحران

چگونه بحران اقتصادی را مدیریت کنیم؟ خبر غیر منتظره دلار بیست هزار تومانی و بالاتر همه را بهت زده و متحیر نمود. بسیاری از فعالان اقتصادی و مدیران کشور این سوال را از ما می پرسیدند که در بحران .
قانون جذب یا قانون فریب

قانون جذب یا قانون فریب ؟!

قانون جذب یا راهی به سوی…. متاسفانه مانند هر کار دیگری، برخی در کشور با خرافه پردازی و بزرگ نمایی، یک مطلب غیر واقعی و هرگز اثبات نشده را یک قانون علمی جازده و منتشر می کنند. و خود .
کار تیمی

کارگاه آموزشی کار تیمی

خلاصه كتاب ۱۷ اصل كار تيمی : نويسنده: جان ماكسول مترجم: مهندس عزيز كياوند ناشر: نشر فرا نوبت چاپ: چاپ اول – پاييز ۱۳۸۲ سيدمحمدباقری زاده مقدمه: كتاب ۱۷ اصل كار تيمی، با سه مقدمه و ۱۷ فصل در .
استاندارد ISO9001:2008 چیست؟

استاندارد ISO9001:2008 چیست؟

استاندارد ISO9001:2008 چیست؟ جامع ترین و کامل ترین استاندارد مدیریتی در سطح جهان است که در راستای دو هدف مهم خود که عبارتند از مشتری مداری و بهبود مستمر کیفیت محصول و ارائه خدمات، تمامی فرآیندهای سازمان را به .
فرصتهای از دست رفته

فرصت های از دست رفته

فرصت های خود را از دست ندهید! پس از نگارش مقاله سخن گفتن با خود و تماس های فراوان شما سروران گرامی علاقمند شدم مطالبی پیرامون سایر عواملی که مرز بین شکست و موفقیت را برایتان به تفصیل به .
اعتماد بنفس

اعتماد بنفس

اعتماد به نفس از دریچه زبان بدن اعتماد به نفس یک رویه و یا راهی طولانی و شاید برای برخی دشوار است که با کمی وقت گذاشتن و تغییر طزر تفکرتان میتوانید آن را تقویت کنید. به گزارش آلامتو .
ترمینولوژی چیست؟

ترمینولوژی

معنای ترمینولوژی چیست؟ ترمینولوژی یا اصطلاح شناسی ( Terminology) به معنای مطالعه واژه ها و اصطلاحات تخصصی یک حوزه خاص است. نوآم چامسکی در درجه اول یک زبان شناس است و نظریه او در زبان شناسی تحول بزرگی ایجاد .
تب خود شیفتگی مزمنNarcissism

تب خود شیفتگی مزمنNarcissism

تبی بنام خودشیفتگی مزمنNarcissism در ایران از دوران های دور و قدیم تا به امروز دولتها سعی در تصاحب و توسعه جغرافیای نفوذ خود در همه ارکان جامعه داشته اند. برهمین اساس قلمرو فرهنگ و ادبیات و هنر و رسانه .

چگونه بهترین شخص را استخدام کنیم؟

چگونه بهترین شخص را استخدام کنیم؟ چگونه بهترین شخص را استخدام کنیم؟ کادورجانپیشگفتار: با توجه به اینکه به کارگیری نیروی انسانی و افراد متخصص. مجرب. متعهد و علاقه مند به کار در هر سازمان به عنوان سرمایه ای گرانبها و .
زبان خدا

زبان خدا

زبان خدا زبان خدا و داستان ایمان آوردن یکی از مشهورترین دانشمندان دنیا امروز کتابی را خواندم که مرا بسیار تحت تأ ثیر قرار داد داستان یکی از مشهورترین دانشمندان معاصر است دانشمندی که دو دهه در عین کافر .
نمونه سوالات مدیریت استرس1397

نمونه سوالات مدیریت استرس۱۳۹۷

نمونه سوالات مدیریت استرس دکتر مازیارمیر   ۱-استرس چیست؟ الف-سازگاری ما با وضعیتهای گوناگون است ب-استرس حاصل نياز ما به سازگاري فيزيكي يا ذهن واحساس در مقابل تغيير است* د-استرس در زمان خاص برای انسانهای مختلف بوجود می آید .
هدف گذاری به شیوه استیو جابز

هدف گذاری به شیوه استیو جابز

هدف گذاری به شیوه استیو جابز   به عنوان یک مشاور کسب و کار و یک رفتار شناس حرفه ای به شدت معتقدم جابز یک حرفه ای تمام عیار است هدف های بزرگ، مانند حرکت کردن است برای رسیدن به .
سوالات اخلاق حرفه ای

سوالات اخلاق حرفه ای

سوالات اخلاق حرفه ای     بنام خداوند بخشنده و مهربان آزمون اخلاق حرفه ای ویژه مدیران مازیار میر   ۱-اخلاق حرفه ای چیست؟ مسئولیت های اخلاقی سازمان و بنگاه در قبال محیط داخلی و خارجی. محیط حق دارد .
نمونه سوالات مدیریت تعارض

نمونه سوالات مدیریت تعارض

نمونه سوالات مدیریت تعارض   ۱٫ تعارض چیست؟ ۲٫ انواع تعارض کدام است؟ ۳٫ مفهوم واقعی مدیریت تعارض و ضرورت مدیریت تعارض را شرح دهید؟ ۴٫ سطوح تعارض را بنویسید یک مورد را کاملا شرح دهید؟   ۵٫ چه .
تعارض

تعارض

تعارض تعارض چیست؟    تعارض یکی از جنبه های غیر قابل اجتناب زندگی مدرن است. شواهد ومدارک بسیاری نشان داده اند که ما اغلب در مدیریت وکنترل تعارضات و همچنین ابراز واکنش مؤثر نسبت به پدیده ی تغییر باشکست .
بررســــی شخـصیت و نظریه های اصلــــــی

بررســــی شخـصیت و نظریه های اصلــــــی

بررســــی شخـصیت و نظریه های اصلــــــی   به عنوان یک مشاور کسب و کار برای استخدام و اخراج و حتی خرید و فروش و… خلاصه در هر حرکت یک کارافرین این مسئله شخصیت شناسی بسیار مهم و حیاتی است .
با این تکنیکها هرکسی را جذب کنید

با این تکنیکها هرکسی را جذب کنید

 با این تکنیکها هرکسی را جذب کنید   با بیان خوب هرکسی را جذب کنید حتماً شما هم مثل من چندتایی از این آدم‌ها را می‌شناسید که نظر همه را به خودشان جلب می‌کنند! آدم‌هایی که نمی‌‌توان کاریزمایشان را .
اصول گزارش نویسی

اصول گزارش نویسی

اصول گزارش نویسی به عنوان یک مدرس و یک مشاور تخصصی می توانم به شما این قول را بدهم که قدم اول در هر کاری تهیه گزارش است متأسفانه در نوشتن یک گزارش مبسوط اکثر دوستان و عزیزان دچار .
تفکر نوین در ساخت خیریه های قدرتمند

تفکر نوین در ساخت خیریه های قدرتمند

تفکر نوین در ساخت خیریه های قدرتمند   چگونه خیریه قدرت مندی داشته باشیم: مدتها ست بنا به وظیفه انسانی خود و رسالت هر انسانی و همچنین با توجه به اینکه بصورت مستمر  سالهای متمادی است که ما نسل .
زبان بدن عشق از واقعیت تا دروغ

کارگاه زبان تن عشق از واقعیت تا دروغ

زبان تن عشق چراباید زنان و دختران ما زبان تن را فرا بگیرند: چند روز پیش در مترو آقایی جای خود را به خانم جوان و زیبایی داد که کودکش را در بغل داشت بلافاصله هم سر صحبت را در مترو .
چگونه کودک را از خطر دور کنیم

چگونه کودک را از خطر دور کنیم؟

چگونه کودک را از خطر دور کنیم؟   کودکان و نوجوانان آسیب پذیر ترین افراد جامعه هستند که به راحتی می شکنند کوچک که هستند از ضربات فیزیکی و بزرگتر می شوند از آسیب دوستان بد و … آسیب .
رفتار و تغییرات رفتاری در سازمانها

رفتار و تغییرات رفتاری در سازمانها

رفتار و تغییرات رفتاری در سازمانها   سازمانها از مجموعه روابط و رفتارهای خاص انسانها تشکیل می شوند. رفتار کارکنان، تابع نقشها و انتظارات برآمده از شغل آنها است. آموزش های شغلی از رسمی ترین شیوه های ایجاد و .
شرح مشاغل سخت و زیان آور

شرح مشاغل سخت و زیان آور

مشاغل سخت و زیان آور   اگر شغل شما جزء مشاغل سخت و زیان آور باشد، می توانید با ۲۰ سال سابقه کار متوالی و یا ۲۵ سال سابقه کار متناوب در کار سخت و زیان آور بازنشسته شوید و .

چگونه عاشق خود کنیم؟

چگونه عاشق خود کنیم؟   این سوال بزرگترین و پرتکرار ترین سوال این است چگونه عاشق کنیم. چگونه عاشق خودمان کنیم؟ برخی هم زیاده خواه هستند میخواهند خیلی خیلی میخواهیم همه را عاشق کنیم یا… انشالله  هر کسـی را .
قوانین تبلیغاتی موثر

قوانین تبلیغاتی مؤثر

قوانین تبلیغاتی مؤثر   مستقیم سر اصل موضوع: به‌طور مستقیم به ویژگی‌های خود اشاره کنید. هر کلمه غیرضروری را حذف کنید. هر چقدر تعداد واژه‌هایتان بیشتر باشد، خوانندگان کمتری آن را خواهند خواند. برای تأثیر هر چه بیشتر تبلیغات، .
انواع تعارض

انواع تعارض

انواع تعارض   تعارض منازعه ای است ذهنی که از برخورد انگیزه ها، تکانه ها و یا تقاضاها و سائق های متضاد به وجود می آید. خصوصیات تضاد اخلاقی ۱- تعارض وقتی به وجود می آید که فرد از .
چگونه از خشم کودک جلوگیری کنیم

چگونه از خشم کودک جلوگیری کنیم؟

چگونه از خشم کودک جلوگیری کنیم؟   طی دو دهه سر و کله زدن با دو فرزند خود و مخصوصاً آموزش زبان بدن تخصصی و زبان بدن کودکان متوجه شدم خشم جزئی از فرایند رشد کودک سالم و نرمال .
حالا خورشید

حالا خورشید

حالا خورشید این برنامه  کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما و مخصوصاً به تهیه کنندگی و اجرای رضا رشید پور است که در  قالبی ترکیبی و گفتگو محور با  نگاهی اجتماعی  به موضوع‌های مختلف جامعه  می‌پردازد. البته این .
مراحل کلی تحقیقات بازار

مراحل کلی تحقیقات بازار

مراحل تحقیقات بازار   با توجه به سوالات زیادی که پیرامون تحقیقات بازاریابی پرسیده میشود بر آن شدم مقاله ای خلاصه پیرامون تحقیقات بازار ارائه نمایم که هم مختصر و مفید و هم کاملاً کاربردی باشد. تجربه ده سال .
همه چیز پیرامون اسکرام

همه چیز پیرامون اسکرام

همه چیز پیرامون اسکرام اسکرام چیست؟ اسکرام (Scurm) یک متدولوژی افزایشی (Incremental) برای مدیریت پروژه های نرم افزاری است و از رده متدولوژی های Agile محسوب می شود. این متدولوژی اولین بار در ژاپن اختراع شد و بعد ها .
شاه کلید موفقیت

شاه کلید موفقیت

شاه کلید موفقیت   در این مقاله قصد دارم در مورد یک مطلبی سخن بگوئیم که سالهاست از آن بیشترین استفاده و سودها را برده ام و همیشه در تمام سخنرانیهایم آنرا بیان می کنم، البته بیان این نکات .
رازهای جلب اعتمادکارکنان

رازهای جلب اعتماد کارکنان

رازهای جلب اعتماد کارکنان   اگر میخواهید کارایی کارمندان خود را افزایش دهید راهکارهای مختلفی را میتوانید در پیش بگیرید اما کم هزینه ترین و بهترین آنها جلب اعتماد آنهاست. به گزارش بیزینس ترند؛ بنا بر پژوهش تازه‌ای از .
۴۰ راز موفقیت و پیشرفت شغلی

۴۰ راز موفقیت و پیشرفت شغلی

۴۰ راز کاری که باید برای موفقیت و پیشرفت شغلی خود باید رعایت نمائیم. رازهای موفقیت و پیشرفت شغلی ۱. دقیقاً بدانید که چه کاری قرار است انجام دهید. ۲. نقطه قوت کلیدی خود را بشناسید. ۳. نقاط ضعف خود .
چگونه اعتماد به نفس کودک را افزایش دهیم

افزایش اعتماد به نفس کودکان و نوجوانان

چگونه اعتماد به نفس کودک را افزایش دهیم؟ چگونه به افزایش اعتماد به نفس کودک و نوجوانمان کمک کنیم؟ رمز و رازهای افزایش اعتماد بنفس کودک و نوجوان چیست؟ یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که از من به .
شازده کوچولو

بهترین چکیده شازده کوچولو

بهترین چکیده شازده کوچولو   آدم‌بزرگ‌ها عاشق عدد و رقم اند. وقتی با اونا از یک دوست تازه حرف بزنی، هیچوقت ازتون در مورد چیزهای اساسی سوال نمی‌کنن، هیچوقت نمی‌پرسن آهنگ صداش چطوره؟ چه بازی‌هایی رو دوست داره؟ پروانه .
آموزش مهارتهای فردی

آموزش مهارتهای فردی

آموزشهای مهارتهای فردی به عنوان یک مدرس و مشاور کسب و کار یکی از مهمترین مسائل در کسب و کار را مهارتهای فردی مدیران و اعضاء تیم کارافرینی ارزیابی می کنم آخرین مقاله ای که در  پاور آو پازیتیویتی .
استرس و اضطراب

اضطراب و استرس

اضطراب و استرس   اضطراب چیست و چه علائمی دارد؟ صفرتا صد اضطراب و استرس همه ما گاهی نگران می شویم، اما اگر این نگرانی شروع به تاثیر گذاری منفی روی زندگی تان کند ممکن است مشکل اختلال اضطراب .
استرس

مهارتهای کلیدی کنترل خشم و استرس

مهارتهای کلیدی کنترل خشم و استرس یکی از مهمترین مهارتهای هزاره سوم برای هر فردی مهارتهای کلیدی کنترل خشم و استرس است. خشم و استرس با زندگی امروزی عجین شده است همه ما وقتی عصبانی می شویم خود را .
اضطراب

همه چیز پیرامون اضطراب و استرس و دلهره

همه چیز پیرامون اضطراب و استرس و دلهره در این مقاله کوتاه ما به استرس و دلهره و ابعاد مختلف آن نگاهی داشته. انواع اضطراب و علایم آن چیست؟ اضطراب” از جمله اختلالات روحی روانی است که به دلیل .
مدیریت استرس

مدیریت استرس و کنترل خشم و ترس (شرکت رایانگان تیر ماه ۱۳۹۷)

مدیریت استرس و کنترل خشم و ترس شرکت رایانگان تیر ماه ۱۳۹۷ دکتر مازیار میر ضمن تأکید این مسئله که با یادگیری اصول تمرکز و مدیریت ذهن می توانیم توانایی انسان جهت کنترل خشم واسترس را ارتقاء دهیم و .
تند خوانی از حقیقت تا واقعیت

تند خوانی از حقیقت تا واقعیت

 تند خوانی از حقیقت تا واقعیت   از خانه بیرون می آییم تند تند قدم برمی داریم و یا اگر با خودرو اختصاصی خود به جایی می رویم عجله داریم و تندتر و تندتر حرکت می کنیم این شتاب .
درمان پرخاشگری کودکان

درمان پرخاشگری کودکان

درمان پرخاشگری کودکان برای‌ درمان‌ پرخاشگری‌ در کودکان‌ اولین‌ گام‌ این‌ است‌ که‌ نوع‌ پرخاشگری‌ آنها و علت‌ آن را شناسایی‌ کنیم؛ و پرخاشگری‌ را به‌ صورت‌ موردی‌ برطرف‌ نماییم. – در مورد کودک‌ پرخاشگری‌ که‌ الگو پذیری‌ عامل‌ .
اصول تشریفات دیپلماتیک

اصول تشریفات دیپلماتیک

اصول تشریفات نقص اصول تشریفات    سلام بسیار متشکرم که این مقاله را مطالعه می فرمائید بسیار خوشحال میشوم که پس از مطالعه این مقاله سوالات خود را با ما مطرح نموده و یا نقطه نظرات خود را برایمان .
تکنیکهای موثر برای مطالعه

تکنیکهای مؤثر برای مطالعه

تکنیکهای مؤثر برای مطالعه یکی از پر تکرار ترین سوالات چگونگی مطالعه و مخصوصاً مطالعه بدون خستگی و آموزش مطالعه به فرزندان است؛ خانم و آقای محترم تا خودتان مطالعه نفرمائید فرزند دلبندتان هم مطالعه نخواهد کرد … رطب خورده .
کارکردن با اعصابی راحت

کارکردن با اعصابی راحت

کارکردن با اعصابی راحت   شما چه کارفرما و یا کارمند و یا دانشجو باید بتوانید در کار تیمی راحت و مؤثر ظاهر شوید. مقاله ایی که پیش رو دارید به کارکردن با اعصابی راحت پرداخته شما را از .
رازهای مهم در افزایش تمرکز

رازهای مهم در افزایش تمرکز

رازهای مهم در افزایش تمرکز قرار بود چی کار کنم. اسم چی بود. کجا باید می رفتم ویا چی می‌خواستم بگم و یا «داشتم چی‌کار می‌کردم؟ اینها همه و همه مهمترین دستاورد عدم تمرکز است. عدم تمرکز و حواس .
نوابغ چگونه فکر می کنند

نوابغ چگونه فکر می کنند؟

نوابغ چگونه فکر می کنند؟   دشواری‌های بزرگی که ما با آن‌ها روبرو هستیم، نمی‌توان با همان دیدگاهی که آن‌ها را پدید آورده است، از بین برد. آلبرت انیشتین قبل از هر مطلبی بهتر است بپردازیم به تعریف تفکر .
حکایت راهب و زن زیبا

حکایت راهب و زن زیبا

حکایت راهب و زن زیبا به عنوان یک مشاور انتخاباتی سالها است فکر میکنم چرا برخی در عین ناباوری موفق میشوند و برخی بلعکس . بهترین دست آورد برای یک مدیر و رهبر حرفه ای داشتن فوت کوزه گری .
دانشگاه های برتر جهان هاروارد

دانشگاه های برتر جهان هاروارد

دانشگاه های برتر جهان هاروارد   دانشگاه هاروارد یک دانشگاه خصوصی در شهر کمبریج در ایالت ماساچوست آمریکاست. این شهر در شمال شهر بوستون واقع شده و به احترام و افتخار دانشگاه کمبریج انگلیس، نامگذاری شده است. دانشگاه هاروارد .
مجموعه اصول زندگی موفق

مجموعه اصول زندگی موفق

مجموعه اصول زندگی موفق   زندگی بالا و پایین زیاد دارد و آدم‌ها در طول عمر عوض می‌شوند. این‌ها درست؛ اما برخی کارها هست که به نظر می‌رسد همیشه باید جزو کارهای مهم ما باشند. یعنی هر اندازه هم .
تفکر مسموم

تفکر مسموم

تفکر مسموم   سالها است به عنوان یک مشاور انتخاباتی شاهد نقدها و نظرات تند و بیمار گونه ای به مطالب سایت هستم در این خصوص فکر کردم شاید باید برای برخی از افراد و تفکر آنان و نحوه .
تفکر مثبت

تفکر مثبت

تفکر مثبت   افکار همیشه نقش بینهایت مهم و حساسی در تعیین سرنوشت انسان دارد. خلاصه نکات طلائی که می تواند افکار شما را به سوی مثبت اندیشی هدایت کند جلب می کنم ۱- افکارتان اولویت اول تمام کارهایتان .
ترک سیگار

ترک سیگار

ترک سیگار چه کار کنیم تا سریعتر سیگار را ترک کنیم؟ یکی از عادتهای ناشایست و بد در هر انسانی استعمال انواع مواد دخانی است. برخی از افراد نا آگاهانه نیکوتین را برای بدن ضروری می دانند البته که .
جملات تأثیرگذار آنتونی رابینز

جملات تأثیرگذار آنتونی رابینز

جملات تأثیرگذار آنتونی رابینز  زبان بدن آنتونی رابینز تونی رابینز (به انگلیسی: Tony Robbins) با نام کامل آنتونی رابینز (به انگلیسی: Anthony Robbins) نویسنده، سخنران، مربی و بازیگر آمریکایی است. وی ۲۹ فوریه ۱۹۶۰در شمال هالیوود در کالیفرنیا به دنیا .
جابز ایران

جابز ایران

جابز ایران استیوجابزایران کیست؟ آیا جابز ایران را می شناسید؟ جابز ایرانی امین کمال همدانی امروز به مناسبت روز کارآفرینی می خواستم  به عنوان یک مشاور و تحلیلگر چند خطی پیرامون کارآفرینی و مطالب پیرامون آن بنویسم اما به .
شوخی

شوخی

شوخی از صبح که از خواب بلند می شویم با مردم در ارتباط هستیم تا زمانی که دوباره شب به خواب برویم. در طی روز ممکن است بارها با انواع شوخی ها سرو کار داشته باشیم . (حتی اگر .
مناطق ازاد

مناطق آزاد فرصت یا تهدید

مناطق آزاد فرصت یا تهدید امروز نشست تخصصی پیرامون مناطق آزاد کشور در تهران برگزار شد در این برنامه مقرر شد که یک اطاق فکر با محوریت کارشناسان و اهل فن تأسیس شود تا بصورت حرفه ای به ارائه .
آموزش کامل Evernote (اورنوت)

آموزش کامل Evernote (اورنوت)

آموزش کامل Evernote (اورنوت) آموزش کامل Evernote (اورنوت) آموزش کامل Evernote (اورنوت) یکی از برنامه های قوی یادداشت برداری Evernote است. این برنامه به صورت رایگان به شما اجازه ی یادداشت برداری و برنامه ریزی روزانه را می دهد .
تصمیم گیری مناسب

تصمیم گیری مناسب

تصمیم گیری مناسب انواع تصمیم گیری تصمیم گیری مناسب در ۳۰ دقیقه نوشته : جین اسمیت   اهمیت تصمیم گیری مفهوم تصمیم گیری انتخاب کردن یا به نتیجه رسیدن است، و هیچ یک هم آسان نیست. گاهی اوقات مجبور .
نقد و تحلیل واقعی

نقد و تحلیل واقعی

نقد و تحلیل واقعی نقد و تحلیل واقعی چیست؟ به راستی چرا نقد اهمیت دارد؟ اما فرایند نقد مطالعات کمی چیست؟ با توجه به اینکه این سوال بارها و بارها از من پرسیده شده است و از آنجایی که نقد علمـی .
اصول فنون مذاکره و موفقیت برندها

اصول فنون مذاکره و موفقیت برندها

اصول فنون مذاکره و موفقیت برندها از سری مجموعه برند های برتر این هفته ماهان به عنوان یک مدرس و مشاور انتخاباتی متوسط هر هفته یک پرواز به اقصی نقاط کشور دارم و ترجیح من انتخاب شرکت هواپیمایی ماهان است .

لمپنیسم مذاکره

لمپنیسم مذاکره «لمپنیسم» از ریشه آلمانی «لمپن» یا «لومپن» (Lumpen) گرفته شده است. واژه «لمپن» یا «لومپن» در مفهوم لغوی آن به کسی اطلاق می گردد که به گروه یا طبقه خاصی وابسته نباشد. این واژه معمولاً با پسوند .

آثار صداقت در مذاکره

صداقت پشت میز مذاکره اول باید درجلسه مذاکره این مطلب را در نظر بگیریم که هرگز مکلف نیستیم به همه سئوالات پاسخ دهیم و جواب دادن به همه سوالات خود یک غیر حرفه ای رفتار کردن است و در ثانی .

پوکا یوکه

پوکا یوکه واقعیت این است که انسان بسیار فراموش‌کار بوده و اشتباه می‌کند. غالباً ما دیگران را به دلیل اشتباهات ایشان سرزنش می‌کنیم. خصوصاً در محل کار چنین برخوردی نه تنها کارکنان را دلسرد و روحیه ایشان را تضعیف .

قدرت لمس کردن

قدرت لمس کردن آیا می دانید که قدرت لمس کردن تا به کجا می تواند تأثیر روی روابط کاری و خانوادگی و… بگذارد آیا می دانید لمس نمودن در برخی از کشورها تا بیش از ۷۰% باعث حس بیشتر .

بادی لنگوئج لادن مستوفی

 زبان تن لادن مستوفی خانم مستوفی متولد  تنکابن  و به تاریخ ٢٠ اسفند ۱۳۵۱ است. او بازیگر زن ایرانی است، همسر شهرام اسدی کارگردان و خواهر لاله مستوفی منشی صحنه سینمای ایران است. وی کار خود را با فیلم روز .

انواع مذاکره

انواع مذاکره مذاکره نیز مانند هر مورد دیگری از بخشهای ارتباطات شامل انواع مختلفی است که به مهمترین آنها خواهیم پرداخت. مذاکره ها ی بسیار مهم و پر قدرت و تأثیر گذار مهم که عبارتند از: مذاکره تجاری یک یا .

صد راز زبان بدن

آشنایی با صد راز زبان بدن و زبان تن زبان تن چیست؟ زبان تن همان زبان بی زبانی است، کلیه رفتارها و ژستها و حالتها و مدلهای ما حتی شیوه سخن گفتن و بیان بدون کلام هم زبان تن .

اصول تفکر نقادانه و حرفه ای

اصول تفکر نقادانه و حرفه ای ۱) به پیشنهاد‌ها و د‌رخواست‌‌هایی که به شما می‌شود‌، خوب توجه و د‌قت کنید‌. به خود‌ فرصت اند‌یشید‌ن بد‌هید‌ و فوری عمل نکنید‌. ۲) د‌ر مورد‌ آن چه که برای شما مشخص نیست، .

جدایی

جدایی زبان تن و تأثیر آن در جدایی   در این مقاله کوتاه می خواهیم به چند علل مهم پیرامون انواع جدایی ها پی ببریم و راهکاری برای جلوگیریی از آنها بیابیم. اما جدایی چیست ؟ در لاتین جدایی Separation .

معلمهای برتر زندگی

بهترین معلم های زندگی معلمهای برتر زندگی شکست عشقى? جیب خالى☹️ ناکامی در اهداف✌️ و فکر می کنم که ناکامی در اهداف بهترین معلم زندگی است. امروز داشتم در مقالات موضوعی خاص در اینترنت به دنبال مطلبی جستجو می .

زبان بدن دختر ترامپ

زبان تن دخترترامپ زبان تن یا همان زبان ژستها و حالتها و رفتارها که می تواند تعابیر و تفاسیر متعدد و دو گانه داشته باشد در مورد ترامپ و دخترش امروز نظر مرا بسیار به خودش جلب کرد مخصوصاً .

مدیریت ارشد بازاریابی

مدیریت ارشد بازاریابی مدیریت ارشد بازاریابی باید ۶ کار را انجام دهد: این ۶ کار را از زبان فیلیپ کاتلر پدرعلم بازاریابی نوین مشاهده کنید ۱- باید نماینده صدای مشتری باشد. ۲- باید ایده‌های جدید بیان کند. ۳- نگرش .

اعضای بدن و حرکات شما با دیگران چه می گویند

خلاصه کتاب اعضای بدن و حرکات شما با دیگران چه می گویند ؟ نویسنده : آنیس لاوتن مترجم : حسن نصیری قیداری و لاله نقی لو انتشارات رسا بیش از ۷۰% پیام انسانها از طریق ارتباطات غیر کلامی منتقل .

زبان بدن محمد بن سلمان

زبان بدن محمد بن سلمان محمد بن سلماس جوانی خام و ناپخته و جنگ طلب. آیا محمد بن سلماس صدام حسین دیگری در منطقه نیست؟ محمد بن سلمان,شاهزاده جوان سعودی که از سال ۲۰۰۹ و به عنوان مشاور پدرش .

رفتارشناسی انسانهای موفق

رفتارشناسی انسانهای موفق شاید باید اسم این مقاله را می گذاشتیم رفتارشناسی انسانهای ناموفق، چرا که بیشتر به رمز و رازهای عدم موفقیت افراد شکست خورده پرداخته ام و یا انسانهای ناموفق اشاره نموده ام،اما سعی می کنم این .

زبان بدن فرهاد

زبان بدن فرهاد زبان تن فرهاد زادروز فرهاد است خواننده ای که اعتقاد داشت “شعر نباید تاریخ مصرف داشته باشد” و همیشه هم و تا ابد ماندگار شد. مازیارمیر یکی از دوستداران صدای فوق العاده استثنایی این مرد بزرگ .

زبان بدن شهرام شکوری

زبان تن شهرام شکوری آقای شهرام شکوری بنیانگذار نرم افزار مشاغل در ایران به عنوان یک رفتار شناس حرفه ای همیشه زندگی کارآفرینان خودساخته پیش رو برایم بسیار بسیار مهم و ارزشمند است این مقاله نگاهی کوتاه دارد به .

بادی لنگوئج مکس امینیMax Amini

تحلیل زبان تن مکس امینی   مکس امینیMax Amini؛متولد۱۹۸۱ یک هنرپیشه و کمدین ایرانی‌تبار اهل ایالات متحده آمریکا می‌باشد. امینی دانش‌آموخته، دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس (UCLA) است. او به زبان فارسی و زبان انگلیسی تسلط کامل دارد بازیگری مکس امینی .

اولویت بندی

اولویت بندی بیشتر بزرگان زمان از اولویت بندی به عنوان کلید طلایی مدیریت زمان نام میبرند به نظر می رسد اولویت بندی مهمترین ارکان رهبر و مدیر است و بدون آن هیچ رهبر و مدیری به سرمنزل مقصود نخواهد .

مذاکره و ابزارهای حیاتی

مذاکره و ابزارهای حیاتی اصول تفکر ناب قابل جاری‌سازی در تمام مراحل فوق است اما این کار در گفتار بسیار سهل و در عمل بسیار صعب خواهد بود. اصول تفکر ناب در مذاکره را می‌توان به این شکل بیان .

اصول حرفه ای مذاکره و زبان بدن

قسمتی از کتاب اصول حرفه ای مذاکره و زبان بدن در این مقالات کوتاه سعی دارم دو دهه تجربه علمی و عملی مذاکرات و نحوه استفاده خود از تکنیکهای حرفه ای زبان تن و علم مذاکره که طی دودهه .

یاداشتهای درمورد مذاکره و body language

یاداشتهای درمورد مذاکره و body language مذاکره چیست؟ مذاکره(Negotiation) مجموعه ای ازکلام لحن و زبان بدنی  که میان دو یا چند فرد یا گروه رد و بدل میشود که با هدف دستیابی به یک درک مشترک، رفع نقاط اختلاف، یا .

مبانی استراتژیک مذاکره

مبانی استراتژیک مذاکره نکات طلائی و بسیار مهم در مذاکره ۱-رعایت ادب و احترام و اخلاق و سنت پیامبر اصل اول در مذاکره است. ۲-هیچ فردی مذاکره کننده مادر زاد نیست پس تلاش کنیم بخوانیم و بیاموزیم. ۳- تاکتیکها و .

هفت مانع بزرگ در مذاکره

هفت مانع بزرگ در مذاکره هفت مانع در راه اندیشیدن به حق انتخاب در مذاکره اول: استفاده از الگو های غلط گذشته دوم: محدود کردن چهارچوب تفکرات مذاکره کننده سوم: پیش داوری چهارم: تفکرات خشک و قالبی پنجم: جستجو .

فرازهایی از مذاکره کننده خبره و حرفه ای

فرازهایی از مذاکره کننده خبره و حرفه ای از سری خاطراتم از پروفسور حیدری افراد با تجربه و به اصطلاح خبره با ظاهری حرفه ای در جلسات مذاکره ظاهر میشوند. استاد حیدری در فیلم آموزش مذاکره که در دهه .

جدیدیترین تحلیل دروغ

جدیدیترین تحلیل دروغ امروز کرمان بودم و الآن راهی شرکت بزرگ مس سرچشمه هستم در مسیر به یاد جلسه ای افتادم که شاید برایتان بسیار جالب باشد… سال گذشته جلسه برای ساعت یک، در یکی از خیابانهای گران تهران .

اصول تشریفات برای مدیران

 اصول تشریفات برای مدیران در این نوشتار سعی شده است نظم موجود و مورد قبول در جامعه بین‌المللی تشریح و از پرداختن به تشریفات اختصاصی کشورها اجتناب گردد، بنابراین، این نوشته تنها مورد نیاز و کاربرد دستگاه دیپلماسی نیست بلکه .
X