کارگاه اصول و فنون مذاکره ویژه مدیران ارشد

کارگاه اصول و فنون مذاکره برای مدیران ارشد سازمان هواپیمایی کشور

در این کارگاه آموزشی که در فرودگاه مهرآباد ساختمان مرکزی سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد دکتر مازیار میر به تشریح مفاهیم پایه تا پیشرفته فنون مذاکره پرداختند.

سرفصل های این کارگاه اموزشی به شرح زیر ارائه گردید.

مفاهیم کلیدی در مذاکره، تشخیص تخصصی فریب و ریاکاری، ترفندهای جدید در مذاکره کثیف، اصول مذاکره به روش جنازه مدل های مختلف مذاکره، مراحل تخصصی در مذاکره، نمایش فیلم های آموزشی مستند و سینمایی تحلیل تخصصی مذاکرات ۵+۱

نقد و بررسی مذاکره های بنگاه های سخن پراکنی غربی

در این کارگاه تخصصی دکتر میر به شیوه جدید منطبق بر آخرین شیوه آموزشی و از طریق نمایش فیلم و همچنین آموزش بدون پاور پوینت مدیران ارشد را با لایه های پنهان و پیدا مذاکره را بصورت همه جانبه آشنا نمودند. تمرکز این کارگاه آموزشی تمرکز بر منافع بجای تمرکز روی مواضع بود و مهمترین نکته در مذاکره این است که حقیقت، حقیقت است و ربطی به تفکر ما نداشته و ندارد.
جناب آقای رضا جعفرزاده مشاور رسانه ای ریاست محترم سازمان و مدیر روابط عمومی در پایان این کارگاه آموزشی که در دو جلسه منعقد گردید.  به این مهم اشاره نمودند که برگزاری کارگاه های آموزشی اصول و فنون مذاکره با رویکرد ایرانی و اسلامی گامی بلند در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و افزایش توان مدیران داخلی در تقابل با مدیران خارجی و یا حتی داخل خواهد بود.
مسلط شدن به تکنیک های روز مذاکره و همچنین باز آموزی تکنیک های قدیمی می تواند سطح کیفی و کمی نحوه مذاکره و ارتباط موثر مدیران را منطبق بر ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی افزایش دهد.

این کارگاه که به همت واحد آموزش سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد طی دو جلسه و در سطح مدیران ارشد و با استقبال و مشارکت بسیار عالی برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *