در این مقاله توضیحاتی درباره افزایش قدرت جذب خواهیم داد.

قدرت جذبه خود را افزایش دهیم؟

سه دهه فعالیت به عنوان یک فعال اقتصادی و مشاور کسب و کارهای گوناگون به نکات مهمی برخورده ام که در این سلسه مقالات سعی میکنم به عنوان یک مشاور کسب و کار به آن از دریچه جدیدی بپردازم….

نیمی از جهان افرادی هستند که چیزی برای گفتن دارند و نمی توانند بگویند ونیم دیگر افرادی که چیزی برای گفتن ندارند و همیشه حرف می زنند. «شاعر آمریکایی»

توانایی شما برای جذب دیگران به لحاظ اجتماعی مانند گیلاس روی دسر و به لحاظ حرفه ای مانند پول در بانک است. فکر کنید جذبه ای که به تازگی به دست آورده اید، چه ارزش بی اندازه ای در دنیای اجتماعی شما خواهد داشت. به راحتی دوستان جدید پیدا می کنید.

به فردی تبدیل می شوید که در یک مهمانی همه دوست دارند با او صحبت کنند، دوستان و خانواده خود را به نشاط می آورید و افراد کاملا ً غریبه را هم جذب می کنید.

«کلید موفقیت»

آیا می توانید مزیت هایی را که مهارت های جذبه در دنیای تجارت به شما خواهند داد، تصور کنید؟ خرید مشتری هایتان را بیشتر خواهید کرد. موقع خرید به قیمت های پایین تر و فروش به قیمت های بالاتر به طور موثرتری مذاکره خواهید کرد.

شرکت، شما را به عنوان فرد کلیدی برای بستن قراردادهای تجاری مهم انتخاب خواهد کرد. همکاران و رؤسا به دنبال فرصتی خواهند بود که با شما صحبت کنند، زیرا آنها نه فقط برای هوش که برای جذبه شما نیز ارزش قائلند. دستمزد بیشتری دریافت کرده وسریع تر پیشرفت خواهید کرد . ارزش فردی وتجاری شما بیشتر از حدی

خواهد شد که قبلا ًانتظارش را داشته اید. حالا همه چیز به انتخاب شماست. شما چیزی برای از دست دادن و چیزی برای به دست آوردن ندارید. چه کسی از بودن در کنار فردی که از او تقدیر می کند، به او اهمیت می دهد، به صحبت هایش گوش داده و پاسخ می دهد و به احساس مهم بودن و ارزشمند بودن می دهد، لذت نمی برد ؟

چه کسی دوست ندارد که وقتش را با یک فرد با جذبه بگذراند؟ شما دوست ندارید؟

مازیار میر مشاور وتحلیلگر

توصیه میشود مقالات مرتبط مطالعه فرمایید:

رازهای جذب

عطرهای ماندگار

راهکاری برای جذب مشتری

زبان بدن و جذابیت استثنایی در دیدارها

زبان بدن در یک دقیقه

راههایی طلایی برای جذب با زبان بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *