راهکاری برای جذب مشتری

راهکارهایی برای جذب مشتری

راهکاری برای جذب مخاطب

راهکارجذب انسانها

هر انسانی باید مسلط به فنون جذب و اقناع هم نوع و مشتری و مخاطب باشد این یک قدرت منحصر بفرد نیست اما جذب همه و هرکسی و در هرشرایطی با هر جنس و شرایطی یک قدرت منحصر بفرد و استثنایی است اما این مسئله قابل رمز گشایی است و ما در این مقاله به این مهم خواهیم پرداخت.

بعنوان یک مشاور کسب و کار به شدت معتقدم بزرگترین تکنیک یک کارآفرین و یا یک مدیر و یا یک وکیل و طبیب و یا حتی مدرس همین تسلط به فنون جذب بیشتر و بهتر در حداقل زمان است.

خود را در یک موقعیت اجتماعی یا تجاری تصور کنید که فردی راحت ،خوش مشرب، صمیمی ،دوستانه ، وبا جذبه هستید . تصور کنید که جذبه خود را روی شخصی به کار می بندید و آواز مصاحبت با شما خرسند شده و لذت می برد.

مرتباً با خود تایید وتکرار کنید که: «من فرد کاملاً جذابی هستم» هر زمان که این کلمات را تکرار میکنید، تصویری ذهنی برای خود می سازید که فرد مقابل را جذب کرده اید واز آن لذت می برید.

در آخر، ذهن نا خود آگاه خود را با عناصر جذبه برنامه ریزی می کنید، پیوسته «طوری رفتار کنید که گویی» یک فرد با جذبه در سطح جهانی هستید، تصمیم بگیرید طوری راه بروید، صحبت کنید، سر و دست خود را تکان دهید ولبخند بزنید که گویی قبلا ً تأثیری مغناطیسی روی فردی که با او ارتباط برقرار می کنید، گذاشته اید.

اجازه دهیدعکس العمل های شرطی تان راه را به شما نشان دهند. شما نباید«کاری کنید » که این اتفاق بیفتد،بگذارید خودش اتفاق بیفتد. شما قبلاً قدرت جذبه را تجربه کرده اید . حالا باید جذبه خود را باور داشته و از آن لذت ببرید.

همیشه « در لحظه » باشید، برای یک فرد با جذبه، حال تنها زمان است. هیچ « دفعه بعد»، هیچ «فردا» و هیچ «دوباره سعی خواهم کرد » وجود ندارد. تنها زمانی می توانید با جذبه باشید که کاملاً بر فرد مقابل متمرکز شوید و نه چیز دیگر.

مازیارمیرمشاوروتحلیلگر

مقالات مرتبط:

ارتباط هدفمند بامشتری

دوره آموزش پیشرفته مشتری مداری

مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM چیست؟

رازهای معجزه جذب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *