رازهای مثبت اندیشی بدنسازان حرفه ای جهان

رازهای مثبت اندیشی بدنسازان حرفه ای جهان

بنام خداوند هستی بخش

رازهای مثبت اندیشی بدنسازان حرفه ای جهان

با تعداد زیادی از ورزشکاران پیش کسوت ایران صحبت نموده ام و متوجه یک نکته بسیار عالی در این عزیزان شدم و آن این است که تمام این بزرگواران همگی انسانهایی بزرگ هستند که همه از یک ویژگی کلی استفاده راهبردی می کنند و آن این است که این عزیزان همگی مثبت اندیش هستند و شاید بهتر است بگویم بسیار بسیار مثبت اندیش هستند.
طی ارتباطی که با یکی از اسطوره های محبوب پرورش اندام ایرانی ساکن امریکا یعنی قهرمان چندین دوره مستر المپیا آقای یا زندگینامه یا مقالات بزرگان پرورش اندام را مرور کردم دیدم همه این بزرگان قانون مشترکی دارند. کینگ کمالی و آن این است که با الگو قرار دادن مثبت اندیشی در تمام فرایندهای زندگی شخصی و ورزشی خود تأثیر تمرینات پرورش اندام و بازدهی آن را دو برابر و حتی بیشتر می کنند آنها همیشه مثبت اندیشی را سرلوحه کارهای خود قرار می دهند تا تمرینات بیشتر اثر بخش تر و بهتری داشته باشند با این نگرش از تمرینات خود لذت میبرند و حتی حس بسیار خوبی دارند.

کم کم با این استراتژی و طی فرایند تمرین، بدن را به سوی ترشح اندروفین سوق می دهند انقدر تمرین برایشان جذاب میشود که سوزشهای ماهیچه هایشان برایشان لذت بخش میشود رسیدن به این مرحله و عبور از آن نگرشی بنیادی است که ضریب قدرت شدت و تعداد تمرینات را خود به خود بالا برده رشد تصاعدی به فرایند افزایش حجم عضلات و زیبایی های منحصر به فرد پرورش اندام کار می دهد.
انسانهای معمولی روزانه هزاران فکر به مغزش خطور میکند این بسیار مهم و حیاتی است که شما نگرش خود را تغییر دهید در طی برنامه های مختلف که در باشگاههای مختلف داشتم متوجه این مطلب شدم هرچه ورزشکاران بیشتر در این لوپ قرار بگیرند و تفکر مثبت را جایگزین تفکرات منفی کنند روند درآمد زائی کار و زندگی آنها روز به روز بهتر شده و تغییر تفکر سیستمی یک ورزش کار باید تبدیل وضعیت از حال بد به حال خوب و حتی در طول مدت زمان تعمیم آن به عالی است در صورتی که هر ورزشکاران یا مربیان خصوصی با بکار گیری متخصص فن این تفکر را در افراد پیاده سازی کنند تضمین می کنم ظرف مدت کوتاهی شاهد جدی تر شدن تمرینات و افزایش بهره وری خواهید بود.
این استراتژی موتور شما را روشن می کند و با سرعت بسیار عملکرد شما را تحت شعاع خود قرار می دهد این در حالی است که در زندگی شخصی هم می توانید تغییرات مثبت را با تمام وجود حس کنید.
شما باید پیوسته مانند یک خلبان ماهر افکار منفی را بمباران کنید و از صفحه مغز خود پاک کنید (من بهترینم ) یا (من می توانم) یا (پس از تمرین احساس بسیار خوبی خواه داشت) این وظیفه حریف تمرینی شما است و همچنین شما برای او یا مربی که با جملات مثبت هیجان و امید را به شما تزریق کند مخصوصاً یکی از این حرکات انگیزشی و مثبت دست زدن یا دست به دست مربی یا دوست مان زدن و حتی در بوکسورها مربی با سر یا با مشت با هسته به سر ورزشکار میکوبد و داد میزنه تو میتونی میتونی و در مسابقات ورزشکاران با زمزمه های شعارهای مثبت و انگیزشی به مسابقه میروند و این بینهایت تأثیر گذار است.

جادوگری با جادوی کلمات

همیشه یادمان باشد کلمات قدرتی جادویی دارند برخی از کلمات بار مثبت یا منفی و برخی حتی سم دارند سمی کشنده هرگز از کلمات با بار منفی و مسموم در محیط ورزش استفاده نکنید پیوسته از جملات با کلمات مثبت حداکثر استفاده را بنمائیم.

پیرامون همین قدرت همین قدر بدانید که با قدرت و جادوی کلمات بیماران شفا یافته و امید به زندگی دوباره پیدا میکنند.
پیوسته به خاطر داشته باشید مثبت‌اندیشی کمیت و کیفیت تمرینتان را بینهایت افزایش داده و در طول مدت زمان این مسئله برایتان ملموس خواهد شد داد زدن حتی یا علی گفتن و یا زود باش تو میتونی یکی دیگه آخریش زور بزن جالب در زایمان طبیعی ماما های قدیمی هم برای زنانی که دیگه رمقی نداشتن یا سربازان در میدان جنگهای بسیار سخت و هراس انگیز از همین تکنیکها استفاده می کرده اند و باعث غلبه بر مشکلات و یا تمرینات سخت و طولانی مدت می شود اما چطور از این جادوی کیمیاگری استفاده کنیم؟ و تا کجا باید از این هنر کیمیا گری در زندگی استفاده کرد؟ خبر اول که این معقوله حد و نهایت ندارد و هرچه بیشتر به این وادی ورود کنید ساحلی برای آن متصور نمیشود دوم برای ورود فقط یک کلید وجود دارد و آن تمرین و تمرین و باز هم فقط تمرین است تمرینی به وسعت تمام زندگیتان هرچه بیشتر تمرکز و تمرین کنید در این مسیر حرفه ای تر می شوید.
همیشه مواظب مین های ضد نفر باشید من افکار مضر و منفی را مین های ضد نفر مینامم آنها ضد نفر هستند پس تنها نمانید در طی مسیر تمرینهای سخت و فشرده همراهی کار آزموده داشته باشید مربی خصوصی در این جاده شما را راهنمائی می کند.
۲۴ ساعته فرمولهای بالا را مرور کنید و تمرین کنید در نهان و عیان و در خلوت خود قبل از خواب از تک تک ماهیچه های بدن تشکر و قدر دانی کنید و به خودتان جایزه های کوچک بدهید و کودک درونتان را خوشحال کنید افکار منفی را در نطفه خاموش کنید صبح ها قبل از برخواستن خود را با گفتن چند جمله تشکر آمیز از خدا و بدنتان و تک تک ماهیچه های بدنی شارژ کنید بنده خود نیز به این کار مداومت دارم چالش این روزهای آبسرد یکی از همین کارهاست که باعث افزایش روحیه مثبت و ترک افکار منفی است.
همراهان و عزیزان پیوسته در ضمیر نا خود آگاهتان فقط به موفقیت با شعار من میتوانم بلند قله های موفقیت را فتح کنم و من گلوله انرژی مثبت و فعال هستم من سالم و پر نشاط و پرانرژی هستم تمام وجود خود و اطرافیان و حتی خانه و محل کار و باشگاه ورزشی و دوستان خود را و حتی خودتان را بسیار شگفت زده کنید شما با این مارها به اوج قله های موفقیت روحی ذهنی و جسمی صعود می کنید.

دکتر مازیار میر مشاور و تحلیلگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *