حفاظت گفتار، حفاظت کلام

حفاظت گفتار و کلام

تطبیق گفتار، کردار و پندار

امام صادق (ع ) به مؤمن طاق فرمود:

(فـَوَاللّهِ لَقـَدْ قـَرُبَ هـذَا الْاءَمـْرِ ثـَلاثَ مـَرّاتٍ فـَاءَذَعـْتُموُهُ، فَاَخَرَّهُ اللّهُ وَ اللّهُ مالَکُمْ سِرٌّ اِلاّ وَ عَدّوکُمْ اَعْلَمُ بِهِ مِنْکُمْ): بـه خـدا سوگند سه بار این امر – حکومت عدل-  نزدیک شده و بر اثر افشاگرى شما به تاءخیر افتاده است. به خدا شما هیچ سرّى ندارید، جز اینکه دشمنانتان از آن آگاه ترند.

در راستای درس های حفاظت گفتار و حفاظت کلام پی بردم که باید از تجربیات غربی ها و بخصوص آمریکایی ها و بلوک غرب هم  استفاده نمود. شاید بد نباشد که بدانید دشمن از انواع ادویه جات  در بازجویی ها و شکنجه ها، برای کشف و استخراج اطلاعات و گرفتن اعتراف از افراد مورد نظر از طریق کنترل ذهنی استفاده همه جانبه ای می کند. اولین بار غربی ها از طریق شنودهای خود به این مهم دست پیدا کردند که انواع ادویه ها و داروهای گیاهی مندرج در دست نوشته های قدیمی رمز و رازهای بسیاری را با خود برایشان به همراه داشت. عدم حفاظت کلام و مخصوصا حفاظت گفتار سبب شده که دانشمندان غربی و مخصوصا آمریکایی ها به شدت به سمت نفوذ در اذهان مردم و عموم و مخصوصا به عنوان موش آزمایشگاهی سراغ مردم کشورهای جهان سوم و مخصوصا آنهایی که در حال جنگ هستند مثل عراق و افغانستان و سوریه و….  بروند. آری مردم از همه جا بی خبر اسیر در یک پروژه سری. شاید باید این مهم را یاد آوری کنم که نشریه آلمانی اشپیگل  در تازه ترین شماره خود پرده از عملیاتی بسیار محرمانه برداشت که طی آن محققین به دریافت و تقویت قابلیت های جدید برای استخراج اطلاعات در طی فرایند بازجویی از فرد یا افراد مختلف پرداخته اند. آری باید اذعان نمود دراین برنامه به شدت محرمانه آن ها قصد دارند افراد را  آماده نموده و تحت تاثیر قرار دهند و در نهایت به کنترل همه جانبه ذهن و فکر قربانیان خود بپردازند. در کارگاه آموزشی حفاظت کلام و حفاظت گفتار عمده مطلب این است که ما باید به سمت تطبیق  پیش برویم. تطبیق گفتار، کردار، پندار و استفاده از انواع واگویه های نسل سوم که توسط دکتر مازیار میر ابداع و مورد استفاده قرار گرفته و میتوان به آن ها تکیه نمود. بعنوان مدرس حفاظت کلام معتقدم اساسا فرقی نمی کند شما مدیر، کارشناس و یا مسئول یک پروژه بزرگ و یا حتی کوچک باشید. شما باید حفاظت کلام و حفاظت گفتار را همیشه در دستور کار خود قراردهید. آینده شغلی و سازمانی وحتی خانوادگی شما به نوعی به حفاظت کلام و گفتار شما ربط دارد. موفقیت در امور  با این مهم آنقدر عجیب و خارق العاده خواهد بود که در طول مدت زمان شما را به شدت شگفت زده خواهد کرد. این مسئله را میتوانید به صورت کاملا ملموس احساس کنید.

حفاظت از گفتار و کلام

اکثراً دانشگاه ها، آزمایشگاه ها، مراکز و انستیویت های تحقیقاتی، زندان ها، بیمارستان ها، و حتی شرکت های دارویی و غذایی از همکاران مقطعی این برنامه های سری می باشند. اکثریت این تاسیسات نیز نمیدانند که استفاده نهایی این تحقیقات در کجا و برای چی استفاده خواهند شد. اکثراً قسمتی ناچیز از تحقیق به آن ها سپرده میشود. این تحقیقات از پر هزینه ترین برنامه های سرویس های جاسوسی جهان می باشد که سالانه میلیون ها دلار برای دولت ها هزینه در بر خواهد داشت. بعنوان یک مدرس حفاظت کلام باید بگویم که یکی از متدهای بسیار رایج در این پروسه و مخصوصا برای ایجاد حالت های مختلف  ذهنی، روحی، روانی و فکری، تغییر وظایف ذهن و مغز و در نهایت فکر قربانیان با استفاده مخفیانه از انواع و اقسام ادویه و مواد شیمیایی مختلف و علی الخصوص LSD و انواع هیپنوتیزورهای حرفه ای، محرومیت های حسی، مخصوصا سوء استفاده لفظی و جنسی از دیگر طریقه های  تخلیه اطلاعاتی و حتی شکنجه باید بر شمرد. آری بعنوان یک مدرس حفاظت کلام و حفاظت گفتار یکی از بهترین درس ها در این زمینه خاطرات افسران سازمان های اطلاعاتی جهان است. یکی از افسران بازنشسته موساد (سرویس جاسوسی اسرائیل) ذکر نموده  که فردی که برای انتحار آموزش داده شده بود، قبل از عملیات انتحاری، بخاطر از بین رفتن اثرات دارو از عمل انتحار ی خودداری نموده و خود را سریعا به نیروهای پلیس تسلیم می نماید. نکته بسیار مهم طی سه دهه آموزشی این است که بعنوان یک مدرس حرفه ای حفاظت کلام و حفاظت گفتار شاهد لو رفتن پروژه های علمی وتحقیقاتی هستیم. مثلا لورفتن طرح اپل و یا طرح هواپیماهای پیشرفته و یا… . آری  بیشتر اوقات اخبار و اسرار در محافل دوستانه مطرح شده و لو مى رود. امام صادق (ع ) فرمود: پـسـر نـعمان ! تنها اسرارى را با دوست خود در میان گذار که اگر دشمن هم اطلاع یابد زیانت نرساند، که ممکن است دوست نیز روزى دشمن شود.

شاعر مى گوید:

زنهار مکن تکیه کلّى بر یار
راز دل خود ز دوست پنهان مى دار
روزى شود که دوست دشمن گردد
برگردد و دشمنى کند آخر کار

امروزه رقبا و دشمنان با کنترل فکر و ذهن و یا سایر موارد و حتی برنامه ریزی عصبی کلامی طی فرایند مذاکره و حتی گفتگوی ساده سعی در تخلیه اطلاعات شما دارند. به نظر می رسد که تهیه و تطبیق موادی که استفاده آن باعث تزلزل در تفکر، جمود فکری و یا تفکر غیر منطقی در میان مردم و مدیران شود، و باعث بی اعتبار نمودن فرد مورد نظر در اذهان  عموم شود هم نوعی دیگر از رفتارهای پر تکرار است. تهیه و تطبیق دمنوش های گیاهی، ادویه ها و اغذیه ها یی که در نهایت باعث افزایش و یا کاهش ادراک، کهنسالی  زودرس، تسریع و یا رکود در روند بلوغ شخص مورد نظر از رفتارهایی است که این روزها در میان سرویس های جاسوسی بسیار رایج است.

حفاظت گفتار

آنچه نمی دانی مگو، بلکه همه آنچه را می دانی نیز مگو، زیرا خداوند بزرگ بر اعضای بدنت چیزهایی را واجب کرده که از آنها در روز قیامت بر تو حجت آورد. حضرت علی (ع). و شاید در یک جمله باید گفت مولای متقیان پیوسته در حفاظت گفتار و حتی در لایه های پنهانی، خود را ارجح بر بسیاری از امور تلقی می نمودند. در پایان شاید بد نباشد نکته بسیار لطیف را هم بیان کنم که شعر، به لحاظ خاصیت ذاتی خود، دست اشخاص را از تصرف در معنای آن کوتاه می‌کند و بهترین راه حفاظت از کلام و سخن، بیان اشعار و ابیات مترادف و متضاد است. چرا که متضاد و مترادف برای اهل معنی تاثیر بیشتر و بهتری بدنبال می آورد. یادمان باشد هیچ هنرمندی با تمام تلاش و هنر خود، نمی‌تواند در کلمات یک شعر وزین تغییر ایجاد کند. همین امر موجب مصونیت اشعار از تحریف و زوال می‌شود و شاید بد نباشد که بیشتر از اشعار و یا امثال در سخنرانی ها و محاوره هایمان و مخصوصا برای حفاظت کلام و حفاظت گفتار سود ببریم. یادتان باشد حفاظت گفتار و حفاظت کلام، اصل گمشده در کسب و کارهای امروز جهان پیشرفته است.

مازیار میر مشاور و تحلیلگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *