تکنیک‌ های طلایی انتخاباتی

تکنیک‌های طلایی انتخاباتی برای مشاوران کاندیدای انتخابات

یکی از سخت ترین آزمونهای کشور شرکت و موفقیت در کارزارهای انتخاباتی است. اینکه شما در کارزار ریاست جمهوری یا مملس و جتی شورای شهر و یا اصناف شرکت دارید مهم نیست مهم قولهایی که می دهید عملیاتی شدن قولهایتان است و در نهایت کسب ارا و پیروزی است.

این مقاله نگاهی دارد به جدیدترین مقاله وب سایت https://www.maastrichtuniversity.nl که اشاره و نگاهی دارد به یکصد سال شکست و موفقیت کاندیداهای محترم اری این وحدت رویه های مهندسی شده گامی بلند و محکن در موفقیت هر کاندیدای در هر مرحله ای خواهد بود.

حال بپردازیم به مسروح مختصری از این تکنیکها که می تواند سرنوشت هر کاندیدای را تغییر داده و مخصوصا رقبا را برای همیشه سرنوشت شان را در هم پیچیده و باطل نماید

۱٫قدیمی ترین و در عین حال مرگبار ترین تکنیک انتخاباتی دشمنی است.

این تکنیک همان تفرقه بینداز و حکومت کن اخودمان است. اما چگونه؟ معمولا در گرما گرم کازار انتخابات هر جریان اصلی و فرعی سیاسی سعی در متشنج نمودن شرایط و سخت تر نمودن شرایط برای رقبا نموده از سوی دیگر جریان‌های مختلف به شدت سعی می کنند با ممانعت از هر تفکر خلاق و مثبت روی هر مطلب طرف مقابل یک نه بزرگ یک سوال با دست مایه تردید ونمک مخالفت و دشمنی همه رشته های طرف مقابل را به پنبه تبدیل نموده و سریعا انرا هم به آتش بکشند. آری هر رقیب هوشمند انتخاباتی به شدت تلاش میکند.  با ساز مخالف زدن مستقیم و غیرمستقیم و مخصوصا با مخالفت تراشی برای دیدگاه ها و نظرات خود در اذهان عموم مردم  را دچار شک و تردید نماید و کم کم با بوجود آوردن جو شک و تردید و در نهايت دو دستگی در مردم و اذهان و افکار عمومی حتی پدر و پسر را در مقابل هم قرار دهند و در نهایت  و از این طریق مستقیم یا غیر مستقیم آرای مردم را متوجه خود کنند. افزایش حقوق کارگران افزایش و شفاف سازی در حقوق مدنی و حقوق شهروندی و مخصوصا شفاف سازی و آزادی در مبحث زنان و کودکان و…. از موضوعاتی است که معمولا در این تکنیک به شدت مورد توجه خاص و عام هستند البته دایره این تکنیکها بسیار گسترده تر این موارد می باشد.

بهترین مشاور انتخاباتی کشور

تکنیک دوگانه :

تکنیک دوگانه با بزرگ نمودن یک فرد و یا جریان خود را زیر نقاب بزرگ جریان و یا سایه شخص و یا اشخاص و یا عناوین حقیقی و حقوقی  قرار  دهد به صورتی که کاملا تحت تاثیر جربان اول همه چیز قرار  گیرد. می تواند به موفقیت بسیار چشمگیری دست پیدا نماید مثلا اب چشمه های کوه دماوند تب معدنی دماوند و فروش بطری های اب دماوند و…. کوه دماوند چشمه و اب معدنی همه سایه حمایتی برای فروش بیشتر و بهتر هستند حال کافی است که اسامی را با حوزه و نماینده و کاندیداهای محترم انتخاباتی تعویص فرمایید. قضیه بسیار برایتان ملموس تر می شود.

برترین تکنیک های انتخاباتی در کشور را بدانیم

بر این فرض بنا شده که اگر یک جریان سیاسی بتواند خود را زیر سایه برخی شخصیت ها قرار دهد می تواند از انرژی مثبت آن شخصیت ها برای جلب آراء مردم استفاده کند. مثلا در جریان انتخابات ریاست جمهوری در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان ما شاهد چنین اسامی و شخصیت های هم هستیم .که هر جریان و کاندیدای نهایت قدرت خود را میزول مینماید که خود را به رجایی ها و تختی ها و یا مثلا فلان عالم ربانی بزرگ متصل نموده و در اخر کار زیر سایه ان اسامی بزرگ ملی و مذهبی نسبت به جذب ارای حداکثری مردم اقدام نمایند
.
تکنیک خرد نمودن آراء انتخابات

این تکنیک را طی سه دهه گذشته بعنوان فوت کوزه گری بنده و بزرگانی که در تیم مساوران انتخاباتی حضور داشته اند بارها و بارها مورد استفاده قرار داده ایم مرحوم سیداسماعیل میر و یا استاد نجار پور از ان بعنوان تکنیک انگلیسی یاد می کردند.
این تکنیک بسیار ساده اما در عین حال بسیار پیچیده و غیر ممکن می تواند به شدت کفه ترازوی انتخابات را به سمت و سوی سما تغییر دهد. اری شاید در نگاه اول حتی این تکنیک عقلانی و منطقی به نظر نیاید اما با کمی تحربه و تفکر و تعقل به مکانیسم ان می توانیم پی ببریم. این تکنیک دقیقا زمانی کار برد دارد که یک جریان سیاسی با عنوان خورشید ادم قوی و کاریزمای ندارد هواداران این حزب یا جریان سیاسی کم کم روبه حزب ماه می اورند که نزدیکترین جریان سیاسی به آنها است.
برای عدم چنین رفتارهایی که مسلم تاثیر خوبی روی کار ما ندارد بهترین کار در این زمان  ان است که برای جلوگیری از تحقق این مسئله نامزد جریان خورشید رسما و با تبلیغات  حرفه ای و گسترده  به میدان آمده تا هواداران آن جریان به شدت سرد و گرم شده و شوک اول به مردم و هواداران داده شود. در ادامه و بعنوان حرکت ثانویه  مدتی بعد هنگامی که این نامزد بعلت نداشتن شرایط قانونی احراز صلاحیت نشد کار ما شروع می شود. با طرح یک برنانه مدون و تخریب زیر پوستی طرف مقابل به سرعت با بحرانسازی و ذهنیت سازی اجتماعی مردم را به سمت جریان سیاسی خورشید حفظ نموده و شادابی و نشاط را در میان جریان خود حفظ نموده و مخصوصا با حفظ هواداران قدیمی و احتمالی همچنان در کمین فرصت های طلایی بعدی باشیم.

تکنیک‌ سنجش‌

در این تکنیک اولا همه همدقسم می شوند دوم چند کاندید از جریان خورشید و ماه کاندید می شوند. قدم بعدی هر کدام از  نامزد ها به سدت و با همه قدرت شانس خود را اعتبار سنحی مینمایند. اری در این روش همه چند نامزد در رقابت ها حاضر هستند جناب اقای روحانی و جهانگیری و حتی دو نامزد دیگر همه علیه اقای ریسی و قالیباف جبه گیری نموده بودند. اری انها برای جلوگیری از شکسته شدن آرای باهم هم قسم می شوند که در روزهای واپسین به نفع نامزدی که در نظرسنجی های واقعی و نهایی بیشترین رای را دارد کنار بروند بصورتی که برای هواداران و مخصوصا مردم دلزدگی هم ایجاد نشود

انشاءالله به زودی قسمت دوم این مقاله را منتشر خواهیم نمود.

مازیار میر بهترین مشاور و تحلیلگر انتخاباتی کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *