تحلیل یک کسب و کار۲

تحلیل یک کسب و کار

 خدمات کاشت ناخن یک شغل خوب برای خانمها

از سلسله مقالات تحلیل یک کسب و کار و تحلیل کسب و کارهای خانگی این بار به سراغ یکی از مشتریانم رفتم که شب عید بازار داغ داغی دارد این خانم میان سال متأهل با دو فرزند این کسب و کار را سالها است در یکی از محلات متوسط تهران بر پا کرده است. (دوستان من باب مثال نوشته ام خدمات کاشت ناخن میر  تا صرفاً مثالی زده باشم)

ده سال قبل در یکی از کارگاه های آموزشی کسب و کار و کارآفرینی من شرکت کرده و ایده طراحی و کاشت ناخن را با من مطرح کرد چون در این زمینه تفکر و تجربه ای نداشتم برایم غیر معمول بود اما با توضیحات و اطلاعت این خانم که بسیار بسیار مصمم بود من هم تشویق شدم که ایده های نوینی به ایشان بدهم شاید بد نباشد نگاهی به قیمتهای ایشان هم داشته باشیم

قیمت خدمات کاشت ناخن

* قیمت خدمات کاشت ناخن*قیمت خدمات کاشت ناخن*

 لیست قیمت خدمات کاشت ناخن …

 کاشت پودر + پک شخصی و طراحی رایگان : ۹۰,۰۰۰ تومان

 کاور + پک شخصی و طراحی رایگان : ۷۰,۰۰۰ تومان

مانیکور، پدیکور + پک شخصی: ۲۰,۰۰۰ تومان

 ترمیم : ۳۰,۰۰۰ تومان

 کاشت پا + پک شخصی : ۲۵,۰۰۰ تومان

 انواع طراحی های حرفه ای از : ۱۰,۰۰۰ تومان

آموزش کلیه موارد فوق بصورت کاملا خصوصی ۱۰۰% تضمینی توسط کاشت ناخن …

در این مدل از کسب و کارها همه چیز حول محور تبلیغات است و حداکثر یک لب تاپ و لوازم مورد نیاز در بهترین حالت با یک تا بیست میلیون قابل شروع است و همه چیز به تبلیغات شما باز می گردد. تیم تهیه محتوای و تبلیغاتی ما در محیط مجازی توانست ظرف مدت کوتاهی بهترین مشتریان را برای ایشان گردآوری نماید با گسترش کار ما

آموزش را به محدوده کارهای ایشان هم اضافه کردیم و همچنین با تهیه کتابهای بنده و ارسال آن به مشتریانشان بازهم توانستند به مشتریان خود اضافه کنند. برای تبلیغات از سیستم متمرکز و هدفمند استفاده نمودم که تبلیغات مفهومی و سریالی را پیدا نمودم که بسیار مؤثر واقع شد و برای مثال این یک مدل تبلیغی بوده که من به ایشان پیشنهاد کردم

« به تمام خانمهای عزیز و گرامی

سال نو مبارک

یک موقعیت کاملاً استثنایی

کاشت ناخن میر بهترین کیفیت را با نازلترین قیمت ها به شما عزیزان ارائه خواهد داد،

از حسن انتخاب شما عزیزان سپاسگزارم، امیدوارم بتوانم خدمتگذار خوبی برای شما سروران گرامی و ارجمند باشیم.

تنتان سلامت و قلبتان لبریز از عشق باشد

       کاشت ناخن میر»

در ادامه به تمام داروخانه ها و مراکز خرید و … هرجا که خانمها تردد دارند این اطلاعیه را قرار دادیم بماند که تبلیغات گسترده در سایت هم انجام دادیم و در سایتهای پر بازدید این آموزش و این کسب و کار را  به صورت حرفه ای و گسترده تبلیغ نمودیم و در ضمن سعی کردیم با ارسال مقالات علمی و تحت پوشش یک مطلب علمی تبلیغ نمودیم مدیر این مجموعه امروز دو دستیار هم در دفتر خود داشته و فقط با وقت قبلی مشتری قبول می کنند؟

آیا میدانید دستها صورت دوم هر شخص است؟

آیا از نفس کشیدن و آرامش دستها و پاهایتان لذت برده اید؟

آیا حس اعتماد به نفس را با وجود ناخنهای منحصر به فرد تجربه کرده اید؟
آیا تا به حال اندیشیده اید که زیبایی دستها و ناخنهایتان چه میزان در جذابیتتان موثر است؟

آیا می دانید زیباترین زنان و ملکه های زیبایی دستها صاف نرم و کشیده داشته و ناخنهای زیبایی دارند؟

خوب حال سوالی که همیشه برایتان پیش آمده  این است که چگونه میتوان به این قدرتها دست پیدا نمود؟

شما می توانید با آموزش در دوره های کاشت و طراحی ناخن و همچنین مسائل وابسته یک کسب و کار کوچک و در آینده انشاالله کسترده و بزرگی داشته باشید.

البته کاملاً لازم است که اعتماد کرده و به یک متخصص ناخن مراجعه کنید تا آنها دستهایتان را برای جذابیت مضاعف و خیره کننده آماده کرده و کمک کنند تا دستانی سالم و باطراوت و پر از عشق و نشاط داشته باشید.

کاشت ناخن میر در این زمینه ها با بهترین کیفیت و با قیمت هایی واقعاً ارزان که در قسمت پایین ذکر شده در خدمت شماست، لطفاً و حتماً لیست قیمت خدمات کاشت ناخن (م)  را با تمامی سالن های کاشت ناخن مقایسه کنید، در حین کار شما یک ماساژ رایگان سر توسط یک استاد ماساژ از ما هدیه بگیرید و در یک محیط آرام و کاملاً فنگشویی به روش چین باستان از اقامت کوتاه خود در سالن ما نهایت لذت را ببرید.

ضمناً همیشه مشتری کار خوب باشید نه قیمت، با اولین مراجعه مشتری همیشگیمان خواهید شد

با این مدل تبلیغات و راهنمایی و ممارست و تمرین این خانم ظرف زمان کوتاهی توانستیم مشتری زیادی برای این مرکز تخصصی کاشت و طراحی ناخن جذب کنیم نکته بسیار مهم این است که در این مدل از کسب و کارها طول مدت زمان به ما در جذب و حمایت و مشارکت مشتریان بسیار یاری خواهد رساند.

آرزو می کنم در سال جدید کسب و کارهایتان پر رونق و گسترده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *