اصول طلائی برای کسب موفقیت

اصول طلائی برای کسب موفقیت

اصول طلائی برای کسب موفقیت  – برگرفته از فصل پایانی کتاب کشف دروغ
این اصول کوتاه و کاربردی  می تواند بسیار به شما کمک کند که در مسیر کسب درآمد بیشتر قدم بر دارید اما با خواندن این متن و یا کتابهائی از این دست هرگز به ثروت نخواهید رسید آنچه مسلم است این است که راز اصلی موفقیت در هر انسانی  به انگیزه بالا و ممارست و پشتکار او بستگی تام دارد و نکته بعدی استمرار مؤثر و برنامه ریزی شده است خواهش میکنم دقت نمائید استمرار و برنامه ریزی این دو فرایند در تمام افعال ما باید جاری شود
اصل اول:
قاعده کلی در این موضوعات فقط و فقط یک مطلب است مثبت نگری، اما آیا با مثبت نگری به تنهایی ما به هدف اصلی خود میتوانیم دست پیدا کنیم؟ من مثبت نگری را در کنار توکل واقعی به خداوند تمام میکنم و در غیر اینصورت مثبت نگری یک سم خواهد بود و نه هیچ چیز دیگر، مثبت نگری مثل داروهای گیاهی و یا انواع مکملها است که خیلی نافع است اما روی جعبه آن نوشته شده است، این دارو برای درمان نیست و فقط برای تقویت شما است.
اصل دوم:
فکر میکنم مهمترین اصل این اصل است که روزی یک جلد کتاب بخوانیم یا با یک صفحه یک صفحه شروع کنیم و ظزف مدت ۳۶۵ روز شما به اطلاعات ۳۶۵ کتاب دست پیدا کرده اید در عرض ده سال به ۳۶۵۰کتاب و این معادل یک مدرک دکترای واقعی برای شما پول و ثروت و اطلاعات علمی و عملی به دنبال خواهد داشت مهارت شما را افزایش می دهد این اطلاعات مکتوب و در این حجم ضمن اینکه شما شخصیت جدیدی پیدا میکنید و به تفکرات مهمی دست پیدا میکنید.
اصل سوم:
ارتباطات حرف اول و آخر را میزند اگر ارتباطات گسترده ای برای خود فراهم کنید و به این هنر دست پیدا کنید. فوق العاده سرعت شما در کسب ثروت، زیاد خواهد شد یادمان باشد اصل اول در ارتباطات مؤثر و کاربردی داشتن دانش ارتباطات غیر کلامی و فن مذاکره آنهم بصورت حرفه ای است این دو هر کدام بالی از بالهای موفقیت شما خواهد بود بیاد داشته باشیم ضعف هر بال یا نداشتن یک بال کار ما را بسیار سخت و پیچیده خواهد کرد.
اصل چهارم:
تمرکز روی اصول اصولی را در زندگی خود بنا نهید و به آن پایبند باشید، اصولی که شعائر اسلامی ایرانی به شدت به روی آن تمرکز دارند و از آن به شدت مدد جوئید توضیح و تفسیر این مطلب هم به عهده خودتان.
اصل پنجم:
آموزش مستمر مخصوصاً سمینارها و برنامه های کوتاه مدت و فشرده که از دو جایگاه برایتان بسیار قابل تعامل است اول فراگیری حتی یک مطلب کوچک دوم برقراری ارتباط با افراد جدید و سوم به وجود آمدن یک نگرش یا جرقه یک تفکر نو که من فوق العاده از این مطلب سود میبرم.
اصل ششم:
مدیریت زمان عمر و ثروت این سه عامل شاه کلید موفقیت خواهند بود در این زمینه کتابهای زیادی به رشته تحریر در آمده اما خلاصه بگویم اولی دومی را بهبود میبخشد و دومی زندگی بهتری برایتان بوجود می آورد و سومی پس انداز و سرمایه گذاری بیشتر و بیشتر را برایتان رقم میزند توصیه میکنم در این زمینه کتابهای مختلف را زیر رو کنید هر کتاب دایره علمی شما را گسترش میدهد و ذهنیت شمارا افزایش میدهد و شما با این تئوری ها و در دنیای واقعی خود و بومی سازی به موفقیت برسید.
اصل هفتم:
تمرکز واقعاً هیچ چیزی مانند تمرکز نمیتواند به شما در موفقیت نامحدود و روزانه کمک کند تمرکز در کنار اعتماد به نفس اکسیر موفقیت برای شما خواهد بود شما به این دو موتور جت همیشه احتیاج دارید شاید هر وقت سرعت شما کم میشود این دوتا موتور ضعیف شده اند به آنها خوراک بدهید و خوراک آن را در زندگی سالم هم میتوانید پیدا کنید بقیه را به خودتان وامیگذارم.
اصل هشتم:
اصل آخر ایمان به فضل خداوند و استفاده از تمام این اصول قبل در کنار ایمان برای اعتلای خود و حصول نتیجه فوق العاده کار خواهد بود به دور از هرگونه افعال  ملال انگیز و به شما قول میدهم که حصول به موفقیت طولانی نخواهد بود.

دکترمازیار میر مشاور و تحلیلگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *